ZAGREB - Jel bio tko?

Zanima me da li je netko bio kod ovih?





I zna li tko kakvu baš mladu curu, da je iole zgodnija, a ne kit ili prevara :)... hvala.
 
Zanima me da li je netko bio kod ovih?





I zna li tko kakvu baš mladu curu, da je iole zgodnija, a ne kit ili prevara :)... hvala.
Ova zadnja ti je maserka, masaža s happy endom oko 45 i bila je u draškovićevoj
 

Netko bio?
Ja sam bil neki dan i mogu reci da je ona stvarno na slikama i da izgleda prejebeno dobro i lijepo uzivo ali,naravno da postoji catch,a to su sise...odnosno tuzni ostaci nekad ionak mikro sisa a sad(vjerojatno nakon poroda) izgledaju ko prazni Durexi(ali model za japance!!) Objeseni na uzetu za veš...Jebena katastrofa,bolje da nije skinula grudnjak...
Tarifa joj je iz Riplyjeve price "vjerovali ili ne" i iznosi "okruglih 900" za pol cuke ali uz malo cendranja spusti na 700,kaj je jos tocno duplo previse ali prihvatil sam to ko donaciju za buduce silikone...
Inace,higijena je vrhunska,sve cisto,ona cista,rucnici,sve top...
A akcija je isto jako dobra,pljugica odlicna(8/10) al nema svrsavanja u lampu,karanje isto dobro u svim pozama(i ne cendra ko recimo ona "mazna" i slicne majstorice) i sve u svemu odlicna mlada picka...
Da ima neke normalne sise bila bi najbolja picka na oglasniku ali i medju najskupljima ali sigurno nije najbolja value for money(ni blizu toga) jer tu su nase zvijezde foruma u debeloj prednosti.
Ukratko,ko voli mlade picke,utrenirane i sa jako ruznim malim sisama(ili ih boli kurac za sise opcenito) a spremni su platiti malo vise onda je to top picka za njih.
Ja se do "rekonstrukcije sisa" ne vracam a nadam se da sam bar pomogel malo sa donacijom...😜
 
Ne vrijedi ni 400 kn pol čuke, koža na trbuhu se odljepila, prevelika je, tijelo,noge,guza je puno crnih modrica ko da ju je netko prtuko !!! A godine oko 30 !!!
095/811-5283
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh