BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo nešto sa instagrama samo treba provjeriti jel to realno. Nego osim toga jel zna netko neku djevojku/ženu voljnu a da je iz Broda ili okolice. Može i u inbox.

Arijana

evo i poruke koju sam dobio:

Arijana.png
 
ne lupaj, picke iz tih manjih gradova se jebu jednako kao i one iz vecih, ali ne u svom gradu ili okolini..

Liče, nisam rekao da se ne jebu, probaj da pročitaš opet s razumijevanjem. Rekao sam da se ne jebu za lovu, bar ne u smislu, tarifa je ta i ta i gotovo. Da se jebu, jebu se, i u svom i u drugom gradu... Primaju i poklone, imaju i sugar daddyje vjerovatno, ali to ovdje nije tema.
 
ova iz bl hoće 250 eura sat ona budala u sarajevu 300 eura sat, klasika samo oral bez, jebote kurac ko plaća ovo? jel arapi turisti il šta, šizofreno brate jebote kako onaj kaže do prije par godina po sarajevu bilo 100 km sat pičke po 20 21 22 godine, ova sad izhabana što znam da se karala po beogradu 2012 godine za trećinu cijene sad hoće 600 maraka za sat
 
ova iz bl hoće 250 eura sat ona budala u sarajevu 300 eura sat, klasika samo oral bez, jebote kurac ko plaća ovo? jel arapi turisti il šta, šizofreno brate jebote kako onaj kaže do prije par godina po sarajevu bilo 100 km sat pičke po 20 21 22 godine, ova sad izhabana što znam da se karala po beogradu 2012 godine za trećinu cijene sad hoće 600 maraka za sat

Bas tako. Kad se sijetim kakvih riba je bilo za 100 KM prije deset godina a sad katastrofa.
Ona Elma sad trazi 100 e a bila 50 KM .

Kakvih je maca bilo na otoci i alipasinu a sad nista. Neke su se cak i udale.
 
Dragi moji članovi "noviji", nemojte da se blamirate na javno! Brojeve u razmjeni dajete kao da su sličice, al' fora baš. Nemam sad al' poslaću kada budem imao. PORUKE KOJE DIJELITE IZMEĐU SEBE A NISU U PRIVATNIM PREPISKAMA, VIDLJIVE SU I NAMA OSTALIMA JER IH KAČITE NA ZID ONOGA KOME STE PORUKU POSLALI. I onda "jaro" neki pošalje i napiše samo diskretno da taj neko ne objavi broj javno. A ovamo sve na izvolte i ko zna čiji podatak je javno dat svima nama na uvid...
 
Dragi moji članovi "noviji", nemojte da se blamirate na javno! Brojeve u razmjeni dajete kao da su sličice, al' fora baš. Nemam sad al' poslaću kada budem imao. PORUKE KOJE DIJELITE IZMEĐU SEBE A NISU U PRIVATNIM PREPISKAMA, VIDLJIVE SU I NAMA OSTALIMA JER IH KAČITE NA ZID ONOGA KOME STE PORUKU POSLALI. I onda "jaro" neki pošalje i napiše samo diskretno da taj neko ne objavi broj javno. A ovamo sve na izvolte i ko zna čiji podatak je javno dat svima nama na uvid...
Brišite redovno svoje status poruke ako za to ima potrebe, kao i pristigle poruke ako ne želite da ih drugi čitaju...
 
Mozda i bolje da se ovdje javno objave imena, brojevi, adrese svih ovih raspalih nazovikurvi sto traze preko 100 eura. Kad neke mogu traziti selfi prije sastanka ili taj isti objaviti zajedno sa prepiskom na instagramu zato sto iz vece sile nisi mogao da ispostujes termin (a vec se par puta to desilo)... Onda i mi mozemo da uvodimo sankcije.. Koliko ? 300eura ? Ok.. Petra Petric, Petrovska 9, stan broj 9. Pa se jebi sad...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh