Za cure samo - ajmo malo o momcima

Ajde da se vratimo temi, mozemo cut nesto, neku dogodovstinu, primjer neki sta je klijent htio itd. Daj nekaj napisite za citati
 
Pa to je bar svima poznato Ŕto žena voli. Žena voli sebe, svoj garderobne ormare (ili joŔ bolje svoju garderobnu sobu) pune cipela, torbica i markirane robe a najviŔe od svega voli shoping!!!!!!!!
A sve ostalo je manje bitno odnosno nebitno.
Ispričavam se majkama - one ipak vole svoju djecu.
Zaboravio si muÅ”ke računešŸ˜€
 
Koristio sam uslove doticne dame pod nazivom Zena44.Mogu samo reci da su ona i sex potpuno dva razlicita pojma.Pa doticna nije u stanju drzati kurac u ruci a kamoli sta vise.Ismreno ona treba da plati onom ko se odluci na sex sa njom.Katastrofa ziva a ovdje je puna pameti.
A o izgledu da ne ptičamo,nije baÅ” po standardimašŸ˜€
 
Zalosno kad se isfrustrirane zene kojima je domet izlazak do konzuma i na picence komentiraju i pokusavaju bit zabavne..muski su na ovome forumu za trazenje mackice koju placaju...zeno 44 il kako vec kad skupis koju kunu il po pisanju pretpostavljam da ti je ipak draza bosanska marka(dve neznas da iza kgh ispred i ide czs)osnove jezika znaci da si u bugojnu zavrsila osnovnu tj zavrsila 4 razreda i tata proda ovce i kupija knjige za 5...pusti nas a kolege forumasi pustite je da pise ne navlacite se u raspravu,zamislite kako joj je svaki dan mora primat razlicite kurcice u sebe,nije joj lako...humanitarna akcija za zenu 44 koja kao ne radi ovaj posa ali ipak ga radi..evo otvaram temu humanitarna akcija za zenu 44 i njenu familiju da priskocimo kurabe koji put i stavimo na kup tu lovu i damo je zeni 44 da stari joj netriba skakat po ovcama a da ona ne radi koji tjedan..iskreno 200e nije nama puno a njoj ce znacit sve..al iskreno ja cu priskocit tjedan kuraba i to je 600eura zeno daj racun svoj il od ovce macehe da uplatim
Ides nekog vrjedat,a ni ti neznas napisat pravilno
 
Misli svako da je nama lako...
Meni i prijateljici je uvjet uvjek da muski slika sebi facu i odma po izrazu lica mos otprilike zakljucit jeli decko normalan ili ne
Puno je onih sta se jave rezerviraju termin pa nedođu sve u svemu katastrofa najbolje odselit odavde
A,drage moje kolegice,pročitati Å”to piÅ”ete i ostati ravnodusna,, nemoguća misija,,,tko to iole normalan Å”alje ili bi poslao svoju fotku curi koja naplaćuje usluge,,na koncu Å”to Vam ovo treba,ako niste zadovoljne klijentima jednostavno ga blokirajte ili recite javno ako je neprijatno,nedoličnog se ponaÅ”a,grub,ne zaboravite da oni plaćaju naÅ”e usluge
 
Kako ce to izvest kada oni kao i one cesto mijenjaju brojeve?
Osim par lumena koji daju svoj pravi broj, svoje pravo ime, prezime i jos pricaju o sebi i svom zivotu i onda kad dodje neka i kaze da će iznest javno takve podatke pola foruma se uzjebe i trazi brisanje registracije da im slucajno doma zena ne bi saznala da idu u kurve :LOL:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh