Za cure samo - ajmo malo o momcima

Napravite to radje kroz poruke, javno izlagat i vase i nase brojeve ili bilo koje podatke je po meni u k...

Kako ce to izvest kada oni kao i one cesto mijenjaju brojeve?
Osim par lumena koji daju svoj pravi broj, svoje pravo ime, prezime i jos pricaju o sebi i svom zivotu i onda kad dodje neka i kaze da će iznest javno takve podatke pola foruma se uzjebe i trazi brisanje registracije da im slucajno doma zena ne bi saznala da idu u kurve :LOL:
Evo, odgovorio si ,samo ja osobno nikad nisam promijenila broj koji zna samo par provjerenih ljudi ,oni povremeno provedu svoje vrijeme sa mnom,,i da ,svi su ozenjeni i svi imaju kao i ja svoj normalni život mimo ovoga,,uživajte mi svi skupa,i cure i muski,,a ovi svodnici ili podvodaci neka se maknu sa foruma ,neću više filozofiranje,uzivajte
 
Ja ne tražim nikakvu ljepoticu,manekenku. Tražim ok curu ili ženu za masažu,koji dodatak bez ševe ali cijene su vam stvarno previsoke,a i na svašta sam naišao.
 
Evo malo da se i ja ukljucim.
Dakle kao i većina muskih, a i ženskih osoba na ovom forumu i ja sam doživio razočaranja i to je sve ok takav je život, ima cura koje jednostavno ne ispunjavaju sve kaj su ponudile u oglasu ili u razgovoru preko telefona i jos su previse naplatile. Istina to nije lijepo od njih no trebalo bi fino zahvali se otić i trazit dalje
Naravno lijepo je sto se obavijesti ljude ovdje da ne idu tamo i to je to
Pljuvanje po drugim ljudima ne podržavam no tko ce im zabranit
Isto tako ja sam imo sreće da sam našao dvije djevojke koje su kao prvo i meni najbitnije divne osobe i uz njih se osjećam ugodno, a drugo zvijeri u krevetu i kod njih sam stalan gost barem dok nisam morao ici van države zbog posla i eto me nazad i opet cu ići samo kod njih.
U prijevodu nađite prijateljice sa povlasticama koje vam pašu i nemojte trazit dalje, budite spremni platiti to zadovoljstvo jer ja npr ostavim i vise nego sto smo se dogovorili jer cijenim trud i zadnje, prvo sami smislite sta tocno zelite pa onda idite u potragu jer ovako cete samo otić kućama razocarani.
 
Napisao si svašta, a nisi napisao ono najbitnije, a to je koje su to dvije djevojke?
O jednoj sam već pisao
Mala slatka latina. Dobra djevojka higijena na vrhu i ja sam otiso zadovoljan.
Druga i meni omiljena je super žena i po meni najbolja od svih koje sam do sada sreo crna kosa i živi na Rudešu Tj bar je zivjela. Na zalost bio sam 4 mj van drzave i broj koji imam nije vise u funkciji
Za nju bi dao centimetar kurca ako treba
Znaci žena je bas ono sto meni pase, drustvo, sex ima i intelekt pa mozes i o nekim ozbiljnijim stvarima popricat.
 
O jednoj sam već pisao
Mala slatka latina. Dobra djevojka higijena na vrhu i ja sam otiso zadovoljan.
Druga i meni omiljena je super žena i po meni najbolja od svih koje sam do sada sreo crna kosa i živi na Rudešu Tj bar je zivjela. Na zalost bio sam 4 mj van drzave i broj koji imam nije vise u funkciji
Za nju bi dao centimetar kurca ako treba
Znaci žena je bas ono sto meni pase, drustvo, sex ima i intelekt pa mozes i o nekim ozbiljnijim stvarima popricat.
Ova na Rudešu je 100% bila Ana , crnka , kovrčava kosa . Žao mi je što je više nema .
 
Evo malo da se i ja ukljucim.
Dakle kao i većina muskih, a i ženskih osoba na ovom forumu i ja sam doživio razočaranja i to je sve ok takav je život, ima cura koje jednostavno ne ispunjavaju sve kaj su ponudile u oglasu ili u razgovoru preko telefona i jos su previse naplatile. Istina to nije lijepo od njih no trebalo bi fino zahvali se otić i trazit dalje
Naravno lijepo je sto se obavijesti ljude ovdje da ne idu tamo i to je to
Pljuvanje po drugim ljudima ne podržavam no tko ce im zabranit
Isto tako ja sam imo sreće da sam našao dvije djevojke koje su kao prvo i meni najbitnije divne osobe i uz njih se osjećam ugodno, a drugo zvijeri u krevetu i kod njih sam stalan gost barem dok nisam morao ici van države zbog posla i eto me nazad i opet cu ići samo kod njih.
U prijevodu nađite prijateljice sa povlasticama koje vam pašu i nemojte trazit dalje, budite spremni platiti to zadovoljstvo jer ja npr ostavim i vise nego sto smo se dogovorili jer cijenim trud i zadnje, prvo sami smislite sta tocno zelite pa onda idite u potragu jer ovako cete samo otić kućama razocarani.
kao prvo, ovaj thread su pokrenuli frajeri koji se skrivaju iza ženskih profila i fascinantno je koliko se jebivjetara ulovilo na mamac
kao drugo, baš lijepo da si se evo i ti uključio sa svojim biserima. pa daj nam molim te onda kad si tako pametan, deskriptivan i na intelekturalno razini prostitutke s PO, objasni gdje je crta razgraničenja između pljuvanja i slikovitog opisa smrada koji svjesno i s namjerom ide da ti samo uzme lovu? reći ću ti ja - nema je. jer je taj smrad u istoj kategoriji šibicara koji te vara na cesti (još je i gori jer ti šibicar ništa ne obećaje i znaš da je šibicar) i već je sam sebe popljuvao svojim ponašanjem gorim od prostitutke iz gajeve. lijepo zahvalit na čemu? na tome što si došao po barem dobar sex (ne treba biti vrhunski), a dobio si pet minuta psihoze i prijevare? na tome se ne zahvaljuje nego kao mekivz ošamariš ili kao većina nas progutaš govno i napišeš negativnu recenziju.
drago mi je da si našao divne osobe u prostitutkama, evo npr ja to ne tražim, našao sam u životu par divnih prijatelja i od ovih cura ne tražim mnogo - budi mlada, budi sexy i jebi se tih pola sata, sat. a ja ću radit za svoju lovu (ili je ukrast) i fer ti platit za to.
ti ćeš pričati o prijevodima, frende govana koji si ti nasrao nema klaića koji će prevesti..pazi lika, da smislimo što želimo. želim da mi prostitutka pomogne konstruirati perpetuum mobile i da, fakat, svaki puta odem razočaran jer još nijedna nije uspjela. kakva budaletina (pa ti ovo shvati kao pljuvanje)
 
kao prvo, ovaj thread su pokrenuli frajeri koji se skrivaju iza ženskih profila i fascinantno je koliko se jebivjetara ulovilo na mamac
kao drugo, baš lijepo da si se evo i ti uključio sa svojim biserima. pa daj nam molim te onda kad si tako pametan, deskriptivan i na intelekturalno razini prostitutke s PO, objasni gdje je crta razgraničenja između pljuvanja i slikovitog opisa smrada koji svjesno i s namjerom ide da ti samo uzme lovu? reći ću ti ja - nema je. jer je taj smrad u istoj kategoriji šibicara koji te vara na cesti (još je i gori jer ti šibicar ništa ne obećaje i znaš da je šibicar) i već je sam sebe popljuvao svojim ponašanjem gorim od prostitutke iz gajeve. lijepo zahvalit na čemu? na tome što si došao po barem dobar sex (ne treba biti vrhunski), a dobio si pet minuta psihoze i prijevare? na tome se ne zahvaljuje nego kao mekivz ošamariš ili kao većina nas progutaš govno i napišeš negativnu recenziju.
drago mi je da si našao divne osobe u prostitutkama, evo npr ja to ne tražim, našao sam u životu par divnih prijatelja i od ovih cura ne tražim mnogo - budi mlada, budi sexy i jebi se tih pola sata, sat. a ja ću radit za svoju lovu (ili je ukrast) i fer ti platit za to.
ti ćeš pričati o prijevodima, frende govana koji si ti nasrao nema klaića koji će prevesti..pazi lika, da smislimo što želimo. želim da mi prostitutka pomogne konstruirati perpetuum mobile i da, fakat, svaki puta odem razočaran jer još nijedna nije uspjela. kakva budaletina (pa ti ovo shvati kao pljuvanje)
i da još dodam - na cijelom oglasniku nema JEDAN JEDINI oglas u kojem su: stvarne friške fotke, stvarne godine i stvarna kilaža. fotke su u pravilu s neta, godine su minimalno 5 a prosječno 15 manje, a o kilaži da ne pišem
 
kao prvo, ovaj thread su pokrenuli frajeri koji se skrivaju iza ženskih profila i fascinantno je koliko se jebivjetara ulovilo na mamac
kao drugo, baš lijepo da si se evo i ti uključio sa svojim biserima. pa daj nam molim te onda kad si tako pametan, deskriptivan i na intelekturalno razini prostitutke s PO, objasni gdje je crta razgraničenja između pljuvanja i slikovitog opisa smrada koji svjesno i s namjerom ide da ti samo uzme lovu? reći ću ti ja - nema je. jer je taj smrad u istoj kategoriji šibicara koji te vara na cesti (još je i gori jer ti šibicar ništa ne obećaje i znaš da je šibicar) i već je sam sebe popljuvao svojim ponašanjem gorim od prostitutke iz gajeve. lijepo zahvalit na čemu? na tome što si došao po barem dobar sex (ne treba biti vrhunski), a dobio si pet minuta psihoze i prijevare? na tome se ne zahvaljuje nego kao mekivz ošamariš ili kao većina nas progutaš govno i napišeš negativnu recenziju.
drago mi je da si našao divne osobe u prostitutkama, evo npr ja to ne tražim, našao sam u životu par divnih prijatelja i od ovih cura ne tražim mnogo - budi mlada, budi sexy i jebi se tih pola sata, sat. a ja ću radit za svoju lovu (ili je ukrast) i fer ti platit za to.
ti ćeš pričati o prijevodima, frende govana koji si ti nasrao nema klaića koji će prevesti..pazi lika, da smislimo što želimo. želim da mi prostitutka pomogne konstruirati perpetuum mobile i da, fakat, svaki puta odem razočaran jer još nijedna nije uspjela. kakva budaletina (pa ti ovo shvati kao pljuvanje)
Baš si dobio inspiraciju za pljuvanje, a možda je "Jakob" stvarno našao ono što traži.
Na žalost ja sam u toj kategoriji u kojoj si i sebe našao: tražim mladu, seksi!!! I da se barem malo potrudi u tih sat vremena i to niti jednoj ne bi trebao biti problem jer ako smo mi ispunili onaj dio koji one od nas očekukju, a to je da platimo iznos koji su one odredile, da ispunjavamo higijenske i zdravstvene kriterije, i da nismo nikakvi perverzni kreteni, onda bi i one trebale biti barem približno ono što o sebi pišu u oglasu.
 
Pa sta je ovo ljudi isto kao ih vodi jedan makro ,napucale su cijene ,kao da u Njemackoj zivimo I sto mi je jos intesesantnije sve cijena ista 400 km ,2h.
Jeli I kod vas tako??,
 
kao prvo, ovaj thread su pokrenuli frajeri koji se skrivaju iza ženskih profila i fascinantno je koliko se jebivjetara ulovilo na mamac
kao drugo, baš lijepo da si se evo i ti uključio sa svojim biserima. pa daj nam molim te onda kad si tako pametan, deskriptivan i na intelekturalno razini prostitutke s PO, objasni gdje je crta razgraničenja između pljuvanja i slikovitog opisa smrada koji svjesno i s namjerom ide da ti samo uzme lovu? reći ću ti ja - nema je. jer je taj smrad u istoj kategoriji šibicara koji te vara na cesti (još je i gori jer ti šibicar ništa ne obećaje i znaš da je šibicar) i već je sam sebe popljuvao svojim ponašanjem gorim od prostitutke iz gajeve. lijepo zahvalit na čemu? na tome što si došao po barem dobar sex (ne treba biti vrhunski), a dobio si pet minuta psihoze i prijevare? na tome se ne zahvaljuje nego kao mekivz ošamariš ili kao većina nas progutaš govno i napišeš negativnu recenziju.
drago mi je da si našao divne osobe u prostitutkama, evo npr ja to ne tražim, našao sam u životu par divnih prijatelja i od ovih cura ne tražim mnogo - budi mlada, budi sexy i jebi se tih pola sata, sat. a ja ću radit za svoju lovu (ili je ukrast) i fer ti platit za to.
ti ćeš pričati o prijevodima, frende govana koji si ti nasrao nema klaića koji će prevesti..pazi lika, da smislimo što želimo. želim da mi prostitutka pomogne konstruirati perpetuum mobile i da, fakat, svaki puta odem razočaran jer još nijedna nije uspjela. kakva budaletina (pa ti ovo shvati kao pljuvanje)
Ja u potpunosti razumjem sto zelis reći i to je sve u redu i sve to stoji sto ti kazes slazem se, samo sto imas problem u svom zahtjevu da je mlada i sexi i da odradi svoj posao, a problem jeste taj da kao prvo zivis u Hrvatskoj gdje ovakve stvari nisu zastupljene kao sto je u Mađarskoj ili Nizozemskoj, a drugo ako hoces mlade i sexy dijevojke koje ti daju ono sto ti trazis eh pa sokole moj to ces morati i da platiš, jer znas kako kazu koliko para toliko i muzike. A sto se mene tice ja jesam nasao ono sto mene uveseljava i nije stvar da one mene ili da ja sebe zavaravam, ja vrlo dobro znam da sve one rade to da ti uzmu pare mislim ono logicno je no to ne znaci da sve to treba da bude mehanicki i bez malo glume da se ljudi osjećaju ugodnije. Meni osobno to odgovara i nije mi to problem platiti hah i na kraju krajeva svaka budala ima svoje veselje pa tako i ja.
Tako da hvala na tvom podužem osvrtu na moju objavu i drago mi je sto uvjek mogu naći ljude koji svoju lošu volju lijece osudama drugih
Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh