MADJARSKA - Iskustva & recenzije

Ja danas posjetio Mađarsku:

https://videkilany.hu/sexpartner/nagykanizsa/adriana/xTt

ili drugi "massage" profil:

Kod nje nema sexa, što mi je bilo jasno i nisam prevaren, htio sam isprobati i tu opciju, a ova djevojka mi se činila kao jako dobar odabir za takvu vrstu zabave. Malo niža cura, sise ko na slikama, usnice su ljepše uživo, cura je definitivno bolja uživo nego što je tu na slikama, bombica :)

Stan u prizemlju zgrade, uredan, čist. Ona mirišljava, u jako sexy kompletu. Ponudi masažu, oral može sa ili bez gumice, seksa kao što sam rekao nema. Tehnika jebeno dobra, s obzirom da radi samo to, dobro je to utrenirala, jedva sam se suzdržao u par navrata. Jako je ljubazna, normalna i pristupačna, s obzirom kako izgleda mogu reći da mi je jako žao što ne nudi seks.

Pola h - 50e
 
Ja danas posjetio Mađarsku:

https://videkilany.hu/sexpartner/nagykanizsa/adriana/xTt

ili drugi "massage" profil:

Kod nje nema sexa, što mi je bilo jasno i nisam prevaren, htio sam isprobati i tu opciju, a ova djevojka mi se činila kao jako dobar odabir za takvu vrstu zabave. Malo niža cura, sise ko na slikama, usnice su ljepše uživo, cura je definitivno bolja uživo nego što je tu na slikama, bombica :)

Stan u prizemlju zgrade, uredan, čist. Ona mirišljava, u jako sexy kompletu. Ponudi masažu, oral može sa ili bez gumice, seksa kao što sam rekao nema. Tehnika jebeno dobra, s obzirom da radi samo to, dobro je to utrenirala, jedva sam se suzdržao u par navrata. Jako je ljubazna, normalna i pristupačna, s obzirom kako izgleda mogu reći da mi je jako žao što ne nudi seks.

Pola h - 50e
Bio s njom prošle godine,onda je nudila
sex,lijepa i privlačna žena...
 
Barč parkiralište ispred trgovačkog centra PENY.https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100041885402841&attachment_id=311727250160674&message_id=mid.%24cAAAAD1BAM5d6TcF2I10HHwlzYx6b
 
Zaboravih napisat... Nagykanizsa i taj dio....
Zaboravih napisat... Nagykanizsa i taj dio....
Uzmi si lijepo vremena,pogotovo kad je suncano i toplo a takvo vrijeme baš sad i dolazi tak da...otpelaj se do nagykanizse,malo se provozaj po parkingima od dučana,šoping centru,sjedni negdje na kavu ali da imaš na oku parking i prati situaciju i garantiram ti da češ je sam nači ako ona prije več ne nađe tebe.Znaju se šetat po tim parkingima ili ti sjede na kavi ili stoje sastrane na parkiralištima ovisi sad a znaju i same doći kad vide HR tablice i ako si sam u autu.Ne moraš baš u nagykaniszi,otpelaj se neki 30km do kaposvara ista stvar.Imas i onih koje ti imaju i prostor a ima i onih kaj rade u autu.
 
Uzmi si lijepo vremena,pogotovo kad je suncano i toplo a takvo vrijeme baš sad i dolazi tak da...otpelaj se do nagykanizse,malo se provozaj po parkingima od dučana,šoping centru,sjedni negdje na kavu ali da imaš na oku parking i prati situaciju i garantiram ti da češ je sam nači ako ona prije več ne nađe tebe.Znaju se šetat po tim parkingima ili ti sjede na kavi ili stoje sastrane na parkiralištima ovisi sad a znaju i same doći kad vide HR tablice i ako si sam u autu.Ne moraš baš u nagykaniszi,otpelaj se neki 30km do kaposvara ista stvar.Imas i onih koje ti imaju i prostor a ima i onih kaj rade u autu.
Puno sam išao u nagykanizsu a nikad nisam primjetio da se motaju oko trgovackih centara godinama im je baza bila u ulici blizu benzinke lukoil a tam ih vec dugo nema
 
Puno sam išao u nagykanizsu a nikad nisam primjetio da se motaju oko trgovackih centara godinama im je baza bila u ulici blizu benzinke lukoil a tam ih vec dugo nema
to je točno, ne defiliraju okolo več diskretno prilaze automobilima sa HR oznakama kad se uvjere da se u automobilu nalaze muške osobe, zato treba uzeti više vremena i sjesti na kavu ispred centra, a djevojčice sve prate bolje od KGB-a
 
Pozz, decki u naredno vrime budem u Barcsu na tjedan dana, pa ako ima kakva preporuka, za autentican kontakt. Ima li ista u tom kraju, ipak je manji grad ili ipak dalje prema Pecuhu i Nagykanizsi....?
Svaka informacija i preporuka dobrodosla
 

Bio kod ove jučer..
Cura mlada, nema više od 23..
Dogovor preko whsappa posalje adresu i sve ok.
Bio sam ful napaljen i moja greška što nisam pitao neke detalje, dal puši bez i tako to..
Uglavnom, dođem tamo, dočekala me u kratkim hot hlačicama, majci na bretelice.
Kaze da je sat vremena 60 eura, ja ponudim 40 eura i pristane.
Ne zna riječ engleskog, tako da su nam mobiteli i google translate u rukama 😂
Izgledom je cura stvarno privlačna, dobro tijelo ima, guzu aman taman.
Skine se ona, ide pušit i stavlja kondom. Pitam dal može bez, kaže ne.. ajd reko dobro, pretrpit ću..
Malo sam ju nabijao u usta i uzima mobitel, mislim si sad će srat nešto... Pita me dal ju želim lizat, ali s guza.
Nisam mogao odbit.. u lizanju stvarno uživa i voli to i facesitting također.

U sexu je li la, počeli sa dogyem nakon lizanja, ne voli baš jako, a najvise joj paše kaubojska.
Tako da je tu bilo i svršavanje u kondom.

Loš osjećaj cjelog dojma je bila druga soba u kojoj su muški i ženski glas dok se u sobi do mi karamo.. malo turn off..
Tuš nisam htio, a dok sam se oblačio ona već bila u sobi do i pričala s njima.
Tako da samo zbog toga nebi išao ponovo, ali bi zbog lizanja koje oboje volimo 😄
Ta mala je super, lolita i pol. Ovo bih volio odvest iza i na sladoled
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh