Blue Ivy

Anderlon

Member
Tko nije bio, ne zna što propušta. Mala je skupa, ali jebeno dobra ženska 😎
 

Prilozi

  • IMG_2796.jpg
    IMG_2796.jpg
    107,7 KB · Pregleda: 1.646
posljednja izmjena od urednika:
Mladenpavicic, inace se bavi karanjem za 2000kn na sat. 😂😂😂😂😂


Cudi me da vam je odgovorila na mail. Valjda zbog korone nema tolko posla. Tko ju oce jebat nek pozuri jer inace ima toliku navalu da je prestala uzimat nove klijente nego se drzi stalnih klijenata koji joj placaju i vise od 2000kn.
Pa po cemu je ta tolko posebna da je takva navala ?
 
Posebna je po tome sta
1. Zenska je bomba, izgled je top. Redovito vjezba.
2. Ugodan je sugovornik, mozes sa njom normalno porazgovarati o bilo cemu. (Girlfriend expirience)
3. Ne gleda na sat, sve sta dogovoris i platis to i dobijes.
4. Jebe se, pusi i drka vrhunski.
5. Ne radi po principu trake.

Jedini minus je ovo sta sam reko ima dosta stalnih klijenata koji joj placaju i vise od 2000kn, pa ako je netko od te ekipe nazove da dođe ce otkazati dogovor sa vama, al jbg treba dogovoriti onda novi termin.

Nisam osobno nikad bio kod nje jer mi je malo previse dat tolke pare, ali prema onome sta ljudi pricaju je najbolja kurva u rh za koju sam cuo.
 
posljednja izmjena:
Posebna je po tome sta
1. Zenska je bomba, izgled je top. Redovito vjezba.
2. Ugodan je sugovornik, mozes sa njom normalno porazgovarati o bilo cemu. (Girlfriend expirience)
3. Ne gleda na sat, sve sta dogovoris i platis to i dobijes.
4. Jebe se, pusi i drka vrhunski.
5. Ne radi po principu trake.

Jedini minus je ovo sta sam reko ima dosta stalnih klijenata koji joj placaju i vise od 2000kn, pa ako je netko od te ekipe nazove da dođe ce otkazati dogovor sa vama, al jbg treba dogovoriti onda novi termin.

Nisam osobno nikad bio kod nje jer mi je malo previse dat tolke pare, ali prema onome sta ljudi pricaju je najbolja kurva u rh za koju sam cuo.
Sta znaci da se jebe vrhunski? Dali bez kondoma ?
 
Bila je po 1500kn prije cc 1,5g jos..
Sve sa kondomom i pica joj je poveća :)
Opsjednuta je vjezbanjem, po nekoliko sati trenira dnevno.. i sise silikon uz to(tko voli nek izvoli)
GFE exp je ugodna za cavrljanje.. nije neko intelektualno iskustvo koje cete pamtiti.
 
Nije nimalo žgoljava, baš je komad ženske. Sise, dupe, sve utegnuto. Sve je istina što je IvanHorvat naveo.

A istina je i da joj je pica poveća.

Je skupa, ali takav izgled i takvu uslugu u zg nitko drugi ne pruža. Ni blizu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh