Blue Ivy

Koliko znam ona je nedostupna na mail već neko vrijeme, čak i stalnim klijentima. Tako da Neznam bas da je tek tako lako doći do nje.
 
Ovu je nemogu'e dobiti zovem, mail saljem , yadnji put sam se cuo 2019, jednom dogovorio dolazak u hotel, nije se pojavila niti mi je rekla zasto, sve dogovorili rekla dolazim vidimo se stavila mi smiley sve super, nakon toga nestala, jako cudno
 
dali netko zna gdje je nestala ova mala ne oglašava se već dosta dugo...bila je skupa ali stvarno vrhunska usluga
 
ja sam joj bio slao por.na taj mail ali odgovora nije bilo...ona vjerovatno izašla iz tog posla kao i druge šta su bile dobre
 
poslao joj poruku na mail sinoć nema odgovora izgleda da više nije u tom poslu
Opušteno, javiti će ti se.

Ako nisi bio nikada sa njom trebaš znati da je ona nešto sasvim drugo neko cijela ostala "ponuda" u Zg a i u cijeloj Hr mogu slobodno reći.
2000 kn je sat, djevojka uopće ne gleda na vrijeme, ne cijenkaj se nego budi gentleman i galantan.
Sa njom provedeno vrijeme nije "posao" nego zaista pravi GFE užitak.
 
a ćekat ću nadam se da će se javiti...cjenkat se neću sigurno,to ne radim kod nijedne kod koje dodjem cura kaže svoje i ok...
 
Dakle, cura je napucana, fit, kvarca se, ima silikone, mali guzu i jako lijepo lice (blago je povećala usne). Po izgledu vjerojatno najzgodnija od "domaćih" cura.
Bio sam s njom samo jednom prije korone. Bila je mislim 1600. Ne gleda na sat, druži se, pomalo je otkačena...
Realno, bolje je njoj dati 2000 kn nego 1500 kn nekakvoj sterilnoj i mutavoj južnoamerikanki.
 
Da ne radim novu temu, podižem ovo..
Jel ima itko kontakt? Bio sam s njom prije 2god, vrhunska usluga. Ali vec dugo ne odgovara na mailove.
Ima li itko kontakt osim maila kako doci do nje? Moze i privatno
 
bok novi sam ovdje, ali reću ću vam iskustvo nažalolst nije dobro završilo, sam zivim u Sjevernoj Americi, ovdje je drugi planet po pitanju dogovora, profesionalizam, izgled,usluge ,pristup nacin plcanja, dogovor sve je drukcije, ali Blueivy je bila najbolja no 2019

dogovorim ja so njom se hotel,čisto kaze da će doći , salje mi slike sve , nikad se nije pojavila, cekao cijelo popodne, odgovorila mi 2 tjedna kasnije, nikad nakon toga, toliko je tesko bilo za dobiti, steta propustio sam najbolju, no blueivy quality je standard ovdje,
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh