ZAGREB - Jel bio tko?

Ma nije mi pobjeglo nego zelim da proguta. I zelim jos svrsit u picku
Naletit ćeš na gutačicu,samo budi strpljiv.A ako hočeš u pičku svršit idi jebi one 50+ to ti je jako mala vjerojatnost da zatrudni a imaš i onih koje su več prošle pms i ta sigurno neče zatrudnijet i onda samo...puni,pucaj🙂
 
Recenzija No2:
1) Elena u Branimirovoj
Cur ima 27god,izgleda prilicno dobro ali ima,naravno,problem-dop...Ak dojde dobra robica onda je odlicna nimfa a ak je govno dobila(kaj je cesce slucaj) onda je nervozna i samo pozuruje da se resi brige cim prije...
Tip: Cura muca i ak je na losoj robici(ili nikakvoj) onda je to jako izrazeno i savjetujem povlacenje jer je lova bacena...🙂
2) Dve kobiletine na Kajzerici kaj masiraju 'u paru'
Crna je napumpana u sisama i cobama ali sve u svemu polu debela prasica koja misli da je top picka a plava je jadnica jako sjebanog tena,bez sisa i jaaako joj nije jasno kaj ona tam uopce radi.,🙄
Masaza je lakrdija i traje 1-3min a drkica i pljugica katastrofa u svakom zamislivom smislu...
Prostor je jadan i kobile zive sa pesom Shiba Inu kaj je dodatan minus ak mene pitate...
Ukratko: Izbjegavati pod svaku cijenu!
3) Salon u Hovacanskoj sa tri lutke
Probal sam dvije i obije su bile dobre i odlicno odradile dogovoreno.
Prva je bila mala sitna plavusa ali lepo skladno gradjena i trazila je 500 sa kompletic a druga je bila rusko/srpski hibrid malo jaceg stasa(geni,jbg) iz Hr i ta ima malo prejako misljenje o sebi i trazi 750 al po nicemu nije bolja od one prve tak da...
Hvala na savjetima
 
Bia sam pred par dana kod nje.600/1000.Vise manje isto ko na slikama.Srpkinja godine oko 25.Znaci zgodna mlada cura oral bez,meni odlican(tko voli dosta sporiji tempo) akcija sa isto dobra.Ja sam uzea po sata ali kako smo se malo zapricali na pocetku osta sam malo duze.Cura nije bas preiskusna pa nije za one koji ocekuju da cura vodi igru.E sad ako nekog zanima dal nudi svrsavanje u usta nez jer sam joj se ja isvrsava po dupetu.Toliko od mene za sad.
Odlicno da si ju isprobao
 
Naletit ćeš na gutačicu,samo budi strpljiv.A ako hočeš u pičku svršit idi jebi one 50+ to ti je jako mala vjerojatnost da zatrudni a imaš i onih koje su več prošle pms i ta sigurno neče zatrudnijet i onda samo...puni,pucaj🙂
Cekaj, stani
Zelis reci da se sve ove kurvetine koje se jebu sa nepoznatim likovima ne koriste kontracepciju?
Zar je moguce da je neka toliko maloumna
 
Cekaj, stani
Zelis reci da se sve ove kurvetine koje se jebu sa nepoznatim likovima ne koriste kontracepciju?
Zar je moguce da je neka toliko maloumna
Stojim.Ne želim to reči i nisam to rekao.Mislim da neke koriste a isto tako i neke ne koriste.Neke ni nesmiju koristiti te lijekove.Osobno znam dvije ženske koje zbog nekih zdrastvenih razloga ne smiju koristit.Nisu kurve da se razumijemo,tako da među njima ima isto sigurno ima i takvih koje ne koriste.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh