ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pa gle, prvo ne smiješ je pipnut za kosu, drugo melje gluposti non stop, treće sise vise, stomacina također (čitaj nije mi napeta ni malo), četvrto ne puši lose ali ne može duboko sto bi bilo ajde donekle barem napeto i peto cijena, za 5 glavi to sto dobiješ nema logike. To je moje subjektivno mišljenje, ako netko voli takav tip, odnosno malo starije Itd, njemu će biti ok. (Također je rekla nema nigdje svršavanja sem u kurton, ako ti to kaj predstavlja). Ali generalno, ja pojedem svaki put govno kad idem na ove s plavog, možda je i do mene😅
Skračena verzija bi bila,pošalji pesose i ne dolazi. A ak dođeš loše buš se provel
 
Pa gle, prvo ne smiješ je pipnut za kosu, drugo melje gluposti non stop, treće sise vise, stomacina također (čitaj nije mi napeta ni malo), četvrto ne puši lose ali ne može duboko sto bi bilo ajde donekle barem napeto i peto cijena, za 5 glavi to sto dobiješ nema logike. To je moje subjektivno mišljenje, ako netko voli takav tip, odnosno malo starije Itd, njemu će biti ok. (Također je rekla nema nigdje svršavanja sem u kurton, ako ti to kaj predstavlja). Ali generalno, ja pojedem svaki put govno kad idem na ove s plavog, možda je i do mene😅
Meni je dala da joj svršim po sisama, ali duboko grlo jedino je rekla da radi sa kurtonom ali inače oral bez
 
Dali zna netko curu koja zna masirati izgled nebitan higijena da
Kakba je Dea siget i kaj se može sa njom dogovoriti jel moze bar istovar u usta

 
Definitivno najbolja usluga masaže i orala u Zagrebu, uz to je masaža prava, dakle nije bzvz trackanje a i sex je odličan. Odnosno, kompletna usluga i odnos prema klijentu je samo za pohvalu. Trenutno se za 300/450 kn ne može dobiti bolji tretman.
Svaki put zasluži i dodatni iznos
 
Jel guta?
Jer neki posu da guta, a neki da toga nema kod nje
Bio par puta kod nje na masazi/250 kn, masaza dobra, nije da te malo namaze i prode par puta prsticima po tebi, nego te stvarno izmasira i traje to po nez pol sata samo masaza, nakon toga okret na leda i krece BJ, smijes ju dirati, nema guranja prstica u rupe, gutanja nema, nema ni svrsavanja u usta nego kad si blizu onda ga izdrka po sisama. I sama ti kaze prije nego sto BJ krene da kad si blizu da joj kazes. Šteta za to da ga vadi, naljepsi dio kad trebas svrsiti, a ne smijes u usta. Lijepo je i po sisama ga iscijediti, ali puno bolje u usta, ali nemaaaaa.
 
Evo da i ja stavim svoju prvu objavu.
0976551461
Mala plavuša, godine i jesu tu negdje oko 30 god.
Dogovor samo preko WhatsApp-a, lagan.
Pola sata 500, 1h 900.
Kad dodes ponudi te sa picem, dogovorite uvjete i akcija.
Oral bez, sex sa, tko zeli moze i bez, doplata 200.
Oral joj je dobar 7/10, sex onako nije nis posebno, ne voli bas mijenjat poze 6/10, izgled 6/10.
OK dečki tko ju je napumpao?
 
Vec je pisano tu o njoj, navodno je puna bolestina i jebali su je cigani
evo ti par slika
Sve to stoji ali cig...je već duže vrijeme seve najmanje 4 godine od zadnje trudnoće ali vjerujem da je sretnik netko od ovdje prisutnih...
Zanimljivo cura je očito puna bolesti i ostane trudna nakon svih golih pimpeka a domaća cura dobije prehladu i nema šanse da zatrudni...I tri mjeseca antibiotika....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh