Anal Fisting

Zena od 48 godina, pali ju fistanje u obje rupe, nisam je nasao na oglasniku vec ovako je upoznao a preko pp nemam sta pricati o tome jer nezelim nikoga napaljivati sa tim
Ok postviam to
Dal vas mozda zanima druzenje u troje
Imam iskustva volje i zelje a imam i nekih sexy fetish stvarcica za zloceste igrice u krevetu
 
Obecao sam podjeliti fist iskustvo, skratit cu pricu. Upoznajem zenu priblizno 50 godina i dolazim po nju, izlazi zena u haljini, dole stikle i crne najlonke, otisli smo na napusteno mjesto i odmah zavucem ruku ispod i nema gacice, samostojece samo, krenem lizati, poneo lubrikant i saka je samo skliznula u vaginu, presao sam analno, polako je ulazio prst po prst dok nisam ugurao saku, jako tesko ali je uslo, saku sam drzao u guzi a ja sam stavio naprijed i tako sam i svrsio, ona je obilato bila mokra i svrsavala
 
Sinoc sam imao jos jedno anal fist iskustvo jer sam to poceo prakticirati ako neka moze i hoce, dozivio sam sinoc da zena uz anal fist svrsi, odlicno je svrsila
 
ja tražim godinama i do sada sam uspio samo jednoj klinki ugurati 4 prsta duboko u šupak... zlatom bi platio za neku koja može hehe...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh