Anal Fisting

Pozdrav ekipa. Znali li netko da ikoja pruža uslugu anal fistinga? Izgled, godine i cijena nebitni. Vidim tu da se piše o nekoj srpskoj pohotnoj kučki, ali nema kontakta.
Može li tko pomoći? Hvala Vam.

Scorpion

Active member
Uff, kod nas je tesko nac cure za takve fetise. Vecinom sve samo pusenje sex u 2 poze, jbg. I ja bi volio nac neku za perverzije, platio bih vise, al da je bez tabua.

E moji strašni jebači... Koliko god da Vas ima na forumu i ja skup s vama, da nitko ne zna kakvu dobru mrcinu koja bi htjela da joj se zgura ruka u pak... Gledal sam veterinara kod moje babe dok je osjemenjival kravu. Prvo joj iz paka s rukom povadi sva govna van. To bi ja htel probat, ali ne na kravi nego na kakvoj dobroj mrcini... Jel moguče da nema takvih?

Jura

Well-known member
E moji strašni jebači... Koliko god da Vas ima na forumu i ja skup s vama, da nitko ne zna kakvu dobru mrcinu koja bi htjela da joj se zgura ruka u pak... Gledal sam veterinara kod moje babe dok je osjemenjival kravu. Prvo joj iz paka s rukom povadi sva govna van. To bi ja htel probat, ali ne na kravi nego na kakvoj dobroj mrcini... Jel moguče da nema takvih?
Imaš onu vatrena ela msm da je njoj možeš anal fisting rsdit

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Vrh