Anal Fisting

Pozdrav ekipa. Znali li netko da ikoja pruža uslugu anal fistinga? Izgled, godine i cijena nebitni. Vidim tu da se piše o nekoj srpskoj pohotnoj kučki, ali nema kontakta.
Može li tko pomoći? Hvala Vam.
 
Uff, kod nas je tesko nac cure za takve fetise. Vecinom sve samo pusenje sex u 2 poze, jbg. I ja bi volio nac neku za perverzije, platio bih vise, al da je bez tabua.
 
E moji strašni jebači... Koliko god da Vas ima na forumu i ja skup s vama, da nitko ne zna kakvu dobru mrcinu koja bi htjela da joj se zgura ruka u pak... Gledal sam veterinara kod moje babe dok je osjemenjival kravu. Prvo joj iz paka s rukom povadi sva govna van. To bi ja htel probat, ali ne na kravi nego na kakvoj dobroj mrcini... Jel moguče da nema takvih?
 
E moji strašni jebači... Koliko god da Vas ima na forumu i ja skup s vama, da nitko ne zna kakvu dobru mrcinu koja bi htjela da joj se zgura ruka u pak... Gledal sam veterinara kod moje babe dok je osjemenjival kravu. Prvo joj iz paka s rukom povadi sva govna van. To bi ja htel probat, ali ne na kravi nego na kakvoj dobroj mrcini... Jel moguče da nema takvih?
Imaš onu vatrena ela msm da je njoj možeš anal fisting rsdit
 
Jel ima ko kontakt od te iz srbije ja sam za da odem za srbiju ako treba ali nemogu nac broj ni oglas ako neko zna mozda
 
Ima još jedna debela u ZG, ali tema je anal fisting. Za debile da skuže. Znači guranje šake u pak do lakta. Znači nikakve Ele iz ZG.
 
  • Like
reagiranja: tia
Sramota je za našu državu da zbilja nema takvih šupaka na raspolaganju, isto tako niti dubokih grla, submisivnih djevojaka, pa niti "žednih" kuja....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh