ZAGREB - Jel bio tko?

Rijetko mi se dogodi da dođem do adrese i da kurva isključi mob, a nisam grdi i nemam loš auto-onda sumnjam da se možda radi o curi koju poznam
 
Hahaha kaj ti se desilo to ili...
Da.Jos je meni poznat glas jer s tom curom izlazim skoro svaki vikend van ali ima drugi broj za ovaj posao_Ona otvori vrata i gleda ona u mene gledam ja u nju i tako sigurno minutu i najednom ona mene primi uvede u stan i kaze mogu ti dat samo masazu oral ne ,ne moras mi ni placati ni nista.Legnem ali nisam skida bokserice iako nije nista pomoglo jer je zenska cista 10-ka i kurac mi se tako diga dok je bila na meni da je jadna cura morala sici s mene jer nije mogla normalno odraditi btb.
 
Da.Jos je meni poznat glas jer s tom curom izlazim skoro svaki vikend van ali ima drugi broj za ovaj posao_Ona otvori vrata i gleda ona u mene gledam ja u nju i tako sigurno minutu i najednom ona mene primi uvede u stan i kaze mogu ti dat samo masazu oral ne ,ne moras mi ni placati ni nista.Legnem ali nisam skida bokserice iako nije nista pomoglo jer je zenska cista 10-ka i kurac mi se tako diga dok je bila na meni da je jadna cura morala sici s mene jer nije mogla normalno odraditi btb.
Cista 10ka sta ne podijelis broj sa nama da i mi probamo?
 
Da.Jos je meni poznat glas jer s tom curom izlazim skoro svaki vikend van ali ima drugi broj za ovaj posao_Ona otvori vrata i gleda ona u mene gledam ja u nju i tako sigurno minutu i najednom ona mene primi uvede u stan i kaze mogu ti dat samo masazu oral ne ,ne moras mi ni placati ni nista.Legnem ali nisam skida bokserice iako nije nista pomoglo jer je zenska cista 10-ka i kurac mi se tako diga dok je bila na meni da je jadna cura morala sici s mene jer nije mogla normalno odraditi btb.
Vrh!😁 Mislim doduše da si mogao u svoju korist okrenuti stvar, ala reći nešto u stilu: "Što nisi rekla, već smo se mogli prasnuti odavno". I dobio bi odma, ovak je tebi i njoj bilo bed, pa je ona postavila uvjete kad si joj dozvolio to.
Idi ponovo i budi simpatican i sarmantan i dobit ces.
A slobodno i preporucis frendicu kolegama sa foruma. 😎
 
Cista 10ka sta ne podijelis broj sa nama da i mi probamo?
Meni osobno je 10-ka ali samo zato sto volim mrsavije cure a i ko god je bia kod ove reka je da je medu najljepsim ako ne i najljepsa cura na PO a i kad idemo van uvijek pola kluba u nju gleda.A i ja sam za kurac umisto da sam je odma okrenia na onom krevetu dok je plazila po meni u tangama staja sam tamo ko drvena. marija.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh