BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Jel ona na slikama, nisi previse napisao o izgledu, jel komad kao na slikama ili je opet zesci photoshop...


Pozdrav!
Evo opet akcija.
Bruna - Rijeka.
1 sat.
Nemam pojma što bih rekao.
Znači, agencija definitivno.
1300/h.
Higijena 6/10.
Cura mlada, onako ok. Sva je nekako ubrzana, ja puno mirniji i sabraniji od nje.
Nekakva logika je da bi trebalo biti obrnuto.
Uvijek nešto traži po sobi, telefon, kondom, vodu, vlažne maramice, glazbu...
Ma ajde ženo smiri se, koji ti je k....?
Požuruje sa prezervativom.
Ona hoće voditi igru.
Hej, ljubavi, polako.
Pa valjda za moje pare ja određujem što ću i kako ću.
Ja volim voditi igru.
Fura se da je nježna i osjetljiva.
Nakraju skuži da imam dosta iskustva, pa malo sve krene na bolje.
Glumi orgazme, bar mislim.
Blowjob joj je vrhunski, moram priznati, u top 3 je sigurno.
Vlažan za popizditi, bio sam "mokar do koljena".
Deepthrouht je odličan, dugo zadržava, na rubu plača ili riganja.
Uglavnom, ok.
Pamtim i bolje i lošije.
Poslije pojeo dobar burek, tako da je ocijena "dobar".
Bez bureka bi bilo "dovoljan".
U stanu je s frendicom, Victoria.
Upoznao sam je. Vrlo atraktivna tamnoputa Brazilke sa kuštravom frizurom. Onako slatka. Rado bih, vidjet ću.
Brzo će put Zagreba.
I još ovo.
Na izlasku se skoro sudario s tipom na vratima.
Diskrecija bi mogla biti malo bolja
 

Pridruzujem se preporukama kolega. Pravi mali brazilski slatkis.
1300/h Pavi GFE, oral bez bi mozda mogao biti bolji ali to je vec cjepidlacenje. Akcija sa jako dobra u nekoliko poza. Desila mi se nezgoda, pukao je kondom usred akcije, nije se uznemirila. Valjda je sve ok sa njom.
 

Pridruzujem se preporukama kolega. Pravi mali brazilski slatkis.
1300/h Pavi GFE, oral bez bi mozda mogao biti bolji ali to je vec cjepidlacenje. Akcija sa jako dobra u nekoliko poza. Desila mi se nezgoda, pukao je kondom usred akcije, nije se uznemirila. Valjda je sve ok sa njom.
Valjda nećeš morat plaćat alimentaciju haha.
 

Pridruzujem se preporukama kolega. Pravi mali brazilski slatkis.
1300/h Pavi GFE, oral bez bi mozda mogao biti bolji ali to je vec cjepidlacenje. Akcija sa jako dobra u nekoliko poza. Desila mi se nezgoda, pukao je kondom usred akcije, nije se uznemirila. Valjda je sve ok sa njom.
pa kak, kaj bila suha možda... valjda ima gela
 
Biljezim se sa stovanjem!

Sinoc mi je bilo dosadno i odlucio pogledat malo EGE da vidim ima li sta novoga i kakva je situacija.

Nakon malo scrollanja i ispipavanja teritorija odabir je pao na Catherine. Razgovor fair and simple, te se odlucio otici do nje i provjeriti. Usput mali background check i nadjem IG profil sa ca.42k pratitelja. Rekoh, ako je ovo istina, jackpot se od danas izvlaci utorkom.

Dolazak na lokaciju, da je bilo blize centru mogao sam izradit novu osobnu na licu mjesta. Ulazim u prostor, ocito ga dijeli sa jos nekim cim sam morao ulazit na prstima. Prvi minus.
Izgled-/slike fotoshopirane na -ntu. To su 2 razlicite osobe. +Ako ona ima 170cm, ja sam Pikachu.

Komunikacija daleko ispod prosjeka. Ljepse docekivaju nasi policajci imigrante na granici nego sta sam ja sinoc dozivio. Kratak razgovor 2min. Zahvalio sam se i okrenuo. Tu je pocelo vrijedjanje i dernjava. Laknulo mi je cim sam izasao iz zgrade. Tezi psihicki problemi ako se mene pita.
Kasnije me jos izvrijedjala na mobitelu.

Sa druge strane:
1) Anna tople preporuke. Jos je ljepsa u stvarnosti, relativno nova u poslu, pristupacna, nasmijana, sve pohvale. S njom se da dogovoriti o trajanju, cijeni i svemu.
 
Biljezim se sa stovanjem!

Sinoc mi je bilo dosadno i odlucio pogledat malo EGE da vidim ima li sta novoga i kakva je situacija.

Nakon malo scrollanja i ispipavanja teritorija odabir je pao na Catherine. Razgovor fair and simple, te se odlucio otici do nje i provjeriti. Usput mali background check i nadjem IG profil sa ca.42k pratitelja. Rekoh, ako je ovo istina, jackpot se od danas izvlaci utorkom.

Dolazak na lokaciju, da je bilo blize centru mogao sam izradit novu osobnu na licu mjesta. Ulazim u prostor, ocito ga dijeli sa jos nekim cim sam morao ulazit na prstima. Prvi minus.
Izgled-/slike fotoshopirane na -ntu. To su 2 razlicite osobe. +Ako ona ima 170cm, ja sam Pikachu.

Komunikacija daleko ispod prosjeka. Ljepse docekivaju nasi policajci imigrante na granici nego sta sam ja sinoc dozivio. Kratak razgovor 2min. Zahvalio sam se i okrenuo. Tu je pocelo vrijedjanje i dernjava. Laknulo mi je cim sam izasao iz zgrade. Tezi psihicki problemi ako se mene pita.
Kasnije me jos izvrijedjala na mobitelu.

Sa druge strane:
1) Anna tople preporuke. Jos je ljepsa u stvarnosti, relativno nova u poslu, pristupacna, nasmijana, sve pohvale. S njom se da dogovoriti o trajanju, cijeni i svemu.
Moze jos malo o Anni?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh