Marija P - iskustvo

Je daje bez kondoma
kad je bila u prostoru jednom u centru prosle godine je za 400 dala sve
nisam isao bez jer nisam htio riskirati bio sam joj zadnji taj dan, ali zato niz grlo se uvijek moze
 
Vidim da sve više spominje sex... Ali je uvjet minimalno 18cm
Pa napisala je da samo s guza prima.
Računaj dok se probiješ uz onolike guzove do pice - potratiš 10-ak cm vlastitog kurca, sve manje od 18cm ju vjerojatno samo škaklja.

Još jednom mi nije jasno zašto bi netko takvoj curi platio seks. Žensku sa njenim ponašanjem bih otjerao kao pseto da mi sjedne za stol, a ne da bih joj još plaćao za seks. Naučite se poštovati sami sebe.
 
Brate nisam nigdje, procitaj post jos jednom pa ce ti biti jasno, kazem ti najradije bi je opalio nogom u guzicu rekao ajde seli ali kultura mi nedopusta, jos sam joj i dao 400kn, meni to ne znaci nista a eto ako nju zadovoljava i ako joj je pomoglo neka je. Dama bi htjela laku lovu, nosit markirano, bit top u drustvu, a nebi se uznojila. Ako se nisi u stanju jebat dubravica uvjek trazi prodavacice. Ali eto napisao jer znam da ima ekipe koja ce skupit 400kn otic i izradit ce ga svojim forama bahatoscu da ti nece bit ni do cega a bez para ces ostat pa da se ne zajebu ljudi.
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/haajj-zelis-se-malo-oglas-4729434 mene ta zanima..jako arogantna jel bio ko.kod nje??ja dosao iz drugog grada radi nje dog sve dosao do ulaza pa.me odjebala kaze aj aj bog?????
 
Ova žena u 90 posto slucajeva ima psihicki problem na najjace..bio sam kod nje..izgleda dobro,zgodna ali u glavi oluje prave..nisi nista propustio..
Bio si?znaci ssxi je?daj malo detalje sto radi i kako?kazem ti ja iz drugog grada bio dosao.dogovorio se.doso do ulaza a ona da cekaj pa neka pitanja cudna ..pamo nekoj prasini svemirskoj mi pocela..i odjebe me kaze aj aj bog??hahha je je mora bit psiho.daj malo.detalje kad si.bio kod nje vec sto i kako.radi?meni rekla.600kn sat
 
Bio si?znaci ssxi je?daj malo detalje sto radi i kako?kazem ti ja iz drugog grada bio dosao.dogovorio se.doso do ulaza a ona da cekaj pa neka pitanja cudna ..pamo nekoj prasini svemirskoj mi pocela..i odjebe me kaze aj aj bog??hahha je je mora bit psiho.daj malo.detalje kad si.bio kod nje vec sto i kako.radi?meni rekla.600kn sat
Otvorio si temu o doticnoj pa tamo ces dobit valjda neke odgovore..nemoj po cjeoon forumu jedno te isto trubit
 
Toj debeloj krmaci bi dao 600kn?? Jebote pa ona bi morala dati meni 1000 da ju pipnem uopce, to debelo em smrdi, vi se stvarno zagorjeli kad zo placate
Jel citas?dog.bio do ulaza al psiho neki ocito..nisam.bio.rekla sat 600kn na slikama ok izgleda sas ti kazes krmaca ..ko vise ovdje sto zna...e da sam u zg sve bi ih obiso osobno a ovako iz drugog grada mi je jebeno doc pa ne opalit neku da je ok...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh