ZAGREB - Jel bio tko?


Da li je tko bio , cisto me zanima jeli to prava slika, prva mozda , onda u najlonkama, volim crnke , netko bio mozda

Diana , Jaruscica , 300 komplet . Visoka i vitka , lose lice , tijelo kao na slikama. Radila dugo na Selskoj kod Inine benzinske .
 
Izbjegavati! To je ona mala, nezdrava, glupacica s prepoznatljivim oziljkom na usni. Oglasavala se godinama ma Smokvi, pa na Lj.oglasniku kao malaplava (ima i ovih dana oglasa). Jako nezainteresirana i neuredna, djeluje upitnog zdravlja po svakom kriteriju.
Meni nije jasno kako ste vi to izveli.Jel ste prvo bili dvojica dok je jedan ceka red ili svi troje od jednom navalili
 
Evo ljudi bili smo sinoć u ekspediciji😅 nas tri, dva ipo sata (dogovorili dva ali nije gledala na sat), full usluga (klasika, oral, anal, dp) kod Lais. Znaci mala je top. Dupe ko zamišljeno, cice vrlo dobri silikoni. Jebe se ko kobra rekle bi komšije😂 znači dala je dp, puši bez, guta. Brazilka je pa je engleski tako-tako. Sve u svemu u odnosu na ranija iskustva u Češkoj i Njemačkoj kad smo koristili istu uslugu nema razlike. Iznenađujuće dobro.
E da: 1k europskih
Meni nije jasno kako ste vi to izveli.Jel jesan bia sa strane pa ste se izmjenjivali ili ste svi troje udarali
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh