Foot fetish

Pomjesao si loncice..Nikada doticna nije bila u Hondlovoj..
Dobro, istina nije Hondlova nego Ravnice, mislim tamo Hegedušićeva ili tak nekaj, onaj plato i zgrade. Ja je zovem debela iz Hondlove zato jer je prvo na telefon rekla da je Hondlova a onda tek kasnije veli di je točno. Ali to je točno ta sa slika, slike nije mjenjala nikad, uvijek iste slike u kojima izgleda ko Nilski konj.
 
Dobro, istina nije Hondlova nego Ravnice, mislim tamo Hegedušićeva ili tak nekaj, onaj plato i zgrade. Ja je zovem debela iz Hondlove zato jer je prvo na telefon rekla da je Hondlova a onda tek kasnije veli di je točno. Ali to je točno ta sa slika, slike nije mjenjala nikad, uvijek iste slike u kojima izgleda ko Nilski konj.
A ok tvoje misljenje je takvo
A ima nas kojima je super.lp
 

Žena je stroj i zna dominirati.
 
Lijep pozdrav, molio bih vas lijepo za preporuku i malo detaljniji opis iskustva s djevojkama koje rade foot fetish (footjob, lizanje), zanimaju me samo one u Zagrebu i do 500 pola sata, godine do 40 max. Hvala svima koji odgovore! Čitao sam i pratim dugo po forumu, ali ništa konkretno i dobro ne nalazim.
 
Lijep pozdrav, molio bih vas lijepo za preporuku i malo detaljniji opis iskustva s djevojkama koje rade foot fetish (footjob, lizanje), zanimaju me samo one u Zagrebu i do 500 pola sata, godine do 40 max. Hvala svima koji odgovore! Čitao sam i pratim dugo po forumu, ali ništa konkretno i dobro ne nalazim.
Mogu ti preporucit za one koje znam da definitivno uzivaju u tome i vole da im se to radi... po cijenama im je tu negdje gdje si ti naveo, ali plus ti je da negledaju na sat jer nisu klasicne cure da ide tajming ko odbrojavanje na budilici. Po godinama jedna je malcice starija, ali to nema nikakve veze niti to gledam kroz godine, jer ako si fetishista onda gledas kakva su stopala i noge bar sa moje steane:). To su ti Miss Icy ( fetlife ) profesionalna domina Zg, Mistress Tyryana ( ima svoju web stranicu, a i imas ju i na fetlifu također ), Red Sonja 50 god ( oglas ti je na Cro excortu pod masaže ). Moja preporuka jer cure definitivno znaju svoj posao i ono najvajznije da u tome i stvarno uzivaju:). Nemojte me shvatit koda ih reklamiram nego samo preporucujem za one koje definitivno znam da su odlicne jer u fetishima sam dugo godina i nagledao sam se sveg i svaceg i znam šta je dobro:)
 
Ma dajte. Žena je stroj i sve zna.
 
Noge i stopala od Mistress Tyryane
 

Prilozi

  • Screenshot_20210907-192109_Drive.jpg
    Screenshot_20210907-192109_Drive.jpg
    229,5 KB · Pregleda: 198
Tyryana
 

Prilozi

  • Screenshot_20210907-192103_Drive.jpg
    Screenshot_20210907-192103_Drive.jpg
    242,8 KB · Pregleda: 148
  • Screenshot_20210907-192246_Drive.jpg
    Screenshot_20210907-192246_Drive.jpg
    267,8 KB · Pregleda: 147
  • Screenshot_20210907-192156_Drive.jpg
    Screenshot_20210907-192156_Drive.jpg
    173 KB · Pregleda: 146

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh