BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Lolo, moj respekt na strpljenju, ja bi mu to u tri rijeci objasnio (ima veze sa kurcem i gluposcu).
 
Ti ocito bas nista ne razumijes...
Ja vam pricam istinu jer se nikada necemo vidjet i nije mi cilj da izvucem lovu od nikoga...
Dakle..
NEMA posebne musterije.
"Privatni" broj od te djevojke imaju BAS SVI koje ja znam
GLUMIMO DA UZIVAMO u seksu da bi se vi navukli i sto vise para ostavili i to JAKO DOBRO glumimo jer je svaka cura iz ovog posla prije svega izvrstan psiholog
Ja sam prestala to radit jel mi se nakace na taj nacin manijaci koji me kasnije zivkaju na privatna druzenja, briju da sam im cura i jos stosta... Znaci OVO JE JEBENI POSAO. TI SI STRANKA. jedna u nizu. Ja ti iskreno nikad ne bi prihvatila vise para od dogovorenog jer kasnije samo problema mogu s tobom imat, onog casa kad te blokiram. Jer svatko se naplati na svoj nacin. Eto...
Jbt opet sam pocela pratit ovo, aj cao, ionako neces razumjeti 😂😂😂
 
Ti ocito bas nista ne razumijes...
Ja vam pricam istinu jer se nikada necemo vidjet i nije mi cilj da izvucem lovu od nikoga...
Dakle..
NEMA posebne musterije.
"Privatni" broj od te djevojke imaju BAS SVI koje ja znam
GLUMIMO DA UZIVAMO u seksu da bi se vi navukli i sto vise para ostavili i to JAKO DOBRO glumimo jer je svaka cura iz ovog posla prije svega izvrstan psiholog
Ja sam prestala to radit jel mi se nakace na taj nacin manijaci koji me kasnije zivkaju na privatna druzenja, briju da sam im cura i jos stosta... Znaci OVO JE JEBENI POSAO. TI SI STRANKA. jedna u nizu. Ja ti iskreno nikad ne bi prihvatila vise para od dogovorenog jer kasnije samo problema mogu s tobom imat, onog casa kad te blokiram. Jer svatko se naplati na svoj nacin. Eto...
Jbt opet sam pocela pratit ovo, aj cao, ionako neces razumjeti 😂😂😂
Ej Sigi daj nam se vrati na forum lijepo te vidjet znaš
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh