Birtijaške čakule

Nemam ja sta tebe izazivat... Ja se ne sramim svojih "recenzija" i navodnih recenzija...
Eto napisala sam recenziju za sebe...
Uz to, s nikim se u zg neces lakse dogivorit nego samnom...
Ako je dogovor u 20 h cak i par dana ranije, ja te cekam od 19 i 40 otusirana, nasminkana, i erotski sredena...
Eto tako... 🤟
Rucnika ima desetak... Neograniceno koristenje... Plahta je nova i stavljena ispred covjeka... Pice takoder ceka ohladeno... 👌
Jbg znam tko sto voli i kad se druzim druzim se zapravo.. Jer meni ovo nije posao... Samo zajebancija
 
Nemam ja sta tebe izazivat... Ja se ne sramim svojih "recenzija" i navodnih recenzija...
Eto napisala sam recenziju za sebe...
Uz to, s nikim se u zg neces lakse dogivorit nego samnom...
Ako je dogovor u 20 h cak i par dana ranije, ja te cekam od 19 i 40 otusirana, nasminkana, i erotski sredena...
Eto tako... 🤟
Mislim , nisi mi jasna , sto si tako napeta u svezi navodne recenzije,
ako si tako sigurna i profesioalna ,
Ovdje su moje dvije stavljene (mislim u iskustva i recenzije ST).
Jedna bas losa , jer tako bilo da se i drugima ne desi , druga po meni odlicna jer tako i bilo s nekim detaljima koje napisao kao negativne , jer ako netko ide tamo a racuna da sam napisao to sve kako treba a bude lose onda sam lazov.
Iz povratnih info u pp 95% mi govore da je sve to istina odnosno isto iskustvo.
Da ne ispadne da sam ja u dogovoru s osobom za koju sam napisao da je br.1 u st , bio samo jednom i nikad vise .
Evo i u pp imam dosta poruka u svezi tebe i mogu ti reci da se razmjenjivanjem iskustva također slazemo oko 90%
Lip je dan budi cool.
 
Mislim , nisi mi jasna , sto si tako napeta u svezi navodne recenzije,
ako si tako sigurna i profesioalna ,
Ovdje su moje dvije stavljene (mislim u iskustva i recenzije ST).
Jedna bas losa , jer tako bilo da se i drugima ne desi , druga po meni odlicna jer tako i bilo s nekim detaljima koje napisao kao negativne , jer ako netko ide tamo a racuna da sam napisao to sve kako treba a bude lose onda sam lazov.
Iz povratnih info u pp 95% mi govore da je sve to istina odnosno isto iskustvo.
Da ne ispadne da sam ja u dogovoru s osobom za koju sam napisao da je br.1 u st , bio samo jednom i nikad vise .
Evo i u pp imam dosta poruka u svezi tebe i mogu ti reci da se razmjenjivanjem iskustva također slazemo oko 90%
Lip je dan budi cool.
Ma cool sam ja.. Nisam napeta... Nista kontra tebe... Samo volim da je sve fer i korektno ✌️
 
Ah bebica, nije ti jadno izvlaciti se na pp porukice stalno kad nemas sto za reci vise. To ti je toliko izlizana fora, koja uopce i nije fora. Znas ti dobro zasto si mene odbila. A ja sam ti zahvalan na tome
Ma zato sto si mi nezanimljiv... Ono paris ne kao frajer vec nesto kao hobo...
A kazem... Ja pruzam sve ali biram kome..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh