Sisata i guzata

Pa ako se ti prestanes zanimati za muskarca, ja cu rado napisat recenziju o Nelli s kojom smo oboje bili. Al prvo cekam tvoju recenziju duhoviti momče.
Mojih recenzija ima...slobodno prouci..
Trazim neku tvoju ali vidim jebivjetar i piskaralo...
Kakvih muskaraca, vidim da ih ti zazivas i brines o nekim muskarcima.
 
Mojih recenzija ima...slobodno prouci..
Trazim neku tvoju ali vidim jebivjetar i piskaralo...
Kakvih muskaraca, vidim da ih ti zazivas i brines o nekim muskarcima.
Jesam, sve sam proucio. Pravi Dasa si nema sta, macan. Jebac numero uno.
Piskaram samo kada me se prozove. Sto se tice muskaraca pa ti se obracas meni konstatno i vidim jako ti pase komunikacija sa mnom kad ne prestajes. Tako da ipak tebe vise frajeri zanimaju, sto je potpuno u redu.
 
Jesam, sve sam proucio. Pravi Dasa si nema sta, macan. Jebac numero uno.
Piskaram samo kada me se prozove. Sto se tice muskaraca pa ti se obracas meni konstatno i vidim jako ti pase komunikacija sa mnom kad ne prestajes. Tako da ipak tebe vise frajeri zanimaju, sto je potpuno u redu.
Zao mi je ali si se umislio. Kada se meni netko od kolega forumasa obraca ne mislim da me hoce jebat. Ali sta ces valjda tako funkcionira pederski mozak. Nemam ja nista protiv vas...sto je vas vise nama ostalima jos vise ,))
 
Zao mi je ali si se umislio. Kada se meni netko od kolega forumasa obraca ne mislim da me hoce jebat. Ali sta ces valjda tako funkcionira pederski mozak. Nemam ja nista protiv vas...sto je vas vise nama ostalima jos vise ,))
Vidim da si expert u funkcioniranju gay mozgova. Takes one to know one
 
Sisata i guzata..može pitanje?
Ti si ovdje dežurna psihologinja i savjetodavna osoba...pa reci ti meni....
kako da pojebem neku curu onako bez obaveza i da se raziđemo u miru?
Ovo je pitanje ozbiljno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh