ZAGREB - Jel bio tko?

Poslla ti je samo slike pletenica? kakva je u tijelu?

Poslala je i lice i tijelo. i još jednu ležerniju na moje traženje. Zgodna je. Toliko zgodna da malo sumnjam. A i ne odgovara na mail večeras... tako da.... to good to be true... čini mi se
 
Poslla ti je samo slike pletenica? kakva je u tijelu?

Poslala je i lice i tijelo. i još jednu ležerniju na moje traženje. Zgodna je. Toliko zgodna da malo sumnjam. A i ne odgovara na mail večeras... tako da.... to good to be true... čini mi se
A zasto ne provjeris da li su slike njezine ili skinute s neta
 

Jel bio tko? Zanima me jel radi anal, ikakve druge fetishe i kolko kosta.
 
Pa.sta.je ona opet u zg-u
Ima tko info ako.je idemo kod.nje....nije losa cuo sam
Bio kod nje u stanu iznad Vivas Bara na Krugama. Super smještaj, čist veliki krevet, piće u dnevnom boravku....priča srpski.....ljubi se tko voli....
Nema 40, bliže 50, ali vitka - mršava, liže šupak bez da tražiš....svršavaš direktno u grlo....ja sam tražio i pristala je gutati....Naravno pušenje bez a sex sa kondomom....
Anal je nekad radila, ali kad sam bio prije korone kod nje, nije dala a činilo mi se da joj je šupak bio razvaljen.....tada mi je uzela 400 za pola sata....
kakvo je sada stanje treba probati....
 
Bio kod nje u stanu iznad Vivas Bara na Krugama. Super smještaj, čist veliki krevet, piće u dnevnom boravku....priča srpski.....ljubi se tko voli....
Nema 40, bliže 50, ali vitka - mršava, liže šupak bez da tražiš....svršavaš direktno u grlo....ja sam tražio i pristala je gutati....Naravno pušenje bez a sex sa kondomom....
Anal je nekad radila, ali kad sam bio prije korone kod nje, nije dala a činilo mi se da joj je šupak bio razvaljen.....tada mi je uzela 400 za pola sata....
kakvo je sada stanje treba probati....
Samo da spomenem....sise male...smežurane.....godine čine svoje, ali meni sise kod nje nisu centar zanimanja.....
 
Ona ti je bolesna, ja sam ti nju jednom zvao za dogovor i toliko mi je pitanja postavljaa da sam je otjerao u kurac i onda me zvala i prijetila i trazila bonove its.. Bjez od toga bolesnica je

Ja sam se cuo sa njom i dogovorio 1 sat steta 600 zelenbaca, samnom je bila ok preko moba, nista previse pitanja ali znam da ne voli debele i one koji ne prate upute njene koje pisu u oglasu...
Al kaj stvarno nitko od vas forumasa nije bio kod nje uzivo?
Ja se vec otpravljam neko vrijeme i brijem da cu danas otic da vidim jel stvarno tak opicena kako se tu prica 🤣
Al salu na stranu... fakat ima dobro tijelo i to me full privlaci 😊
 
Ja sam se cuo sa njom i dogovorio 1 sat steta 600 zelenbaca, samnom je bila ok preko moba, nista previse pitanja ali znam da ne voli debele i one koji ne prate upute njene koje pisu u oglasu...
Al kaj stvarno nitko od vas forumasa nije bio kod nje uzivo?
Ja se vec otpravljam neko vrijeme i brijem da cu danas otic da vidim jel stvarno tak opicena kako se tu prica 🤣
Al salu na stranu... fakat ima dobro tijelo i to me full privlaci 😊
Ima njenih slika na Hamsteru jos, 75 komada hehe
 
Ja sam se cuo sa njom i dogovorio 1 sat steta 600 zelenbaca, samnom je bila ok preko moba, nista previse pitanja ali znam da ne voli debele i one koji ne prate upute njene koje pisu u oglasu...
Al kaj stvarno nitko od vas forumasa nije bio kod nje uzivo?
Ja se vec otpravljam neko vrijeme i brijem da cu danas otic da vidim jel stvarno tak opicena kako se tu prica 🤣
Al salu na stranu... fakat ima dobro tijelo i to me full privlaci 😊

Za ovu pricam, da znate 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh