ZAGREB - Jel bio tko?


Pozz ekipa, jel bio tko kod nje, ne mogu naci recenziju
 

Pozz ekipa, jel bio tko kod nje, ne mogu naci recenziju
Ja sam tipkao sa njom, naime žena nudi i fist i anal.

ja sam se opredjelio za fist. Otišao kod nje i tad je rekla da ne radi fist jer treba dobiti pa kao samo klasiku ili anal.

dovukla me sa drugog dijela grada i rekla da dođem za par dana ako želim fist. Pa sam se okrenuo i otišao.

rekao bih po govoru da je iz Bosne. Jako je visoka ali ne izgleda sad lose nešto. Ali eto los princip
 
Ja sam tipkao sa njom, naime žena nudi i fist i anal.

ja sam se opredjelio za fist. Otišao kod nje i tad je rekla da ne radi fist jer treba dobiti pa kao samo klasiku ili anal.

dovukla me sa drugog dijela grada i rekla da dođem za par dana ako želim fist. Pa sam se okrenuo i otišao.

rekao bih po govoru da je iz Bosne. Jako je visoka ali ne izgleda sad lose nešto. Ali eto los princip
nisi tipkao s njom:))
 
Jel ona na slikama? Ne mogu ni ništa o njoj
Njezine su slike , ali drugačije ti to izgleda u živo . Deblja se na čudnim mjestima , ali da malo pripazi na sebe bila bi dobra Milfica .
Mogu ti objasniti u pp, ne volim ogovaranja i diskreditiranja pogotovo ovako javno na forumu . Svi smo mi različiti .
 
To ti je ova zenska


za nju su pisali da je skroz luda - Pretraži recenzije…
Ona ti je bolesna, ja sam ti nju jednom zvao za dogovor i toliko mi je pitanja postavljaa da sam je otjerao u kurac i onda me zvala i prijetila i trazila bonove its.. Bjez od toga bolesnica je
 
Ona ti je bolesna, ja sam ti nju jednom zvao za dogovor i toliko mi je pitanja postavljaa da sam je otjerao u kurac i onda me zvala i prijetila i trazila bonove its.. Bjez od toga bolesnica je

Živo me zanima ima li ona uopće stalne mušterije? Možda netko sa foruma
Ima neku femdom spiku, dominacija i to
 
Živo me zanima ima li ona uopće stalne mušterije? Možda netko sa foruma
Ima neku femdom spiku, dominacija i to
Nisam bio pa fakat ne mogu dati neke konkretne komentare heh…
Ali da na onim slikama (posebno one sa xhamstera), izgleda dobro, to svakak…

mozda čak i nazovem pa da se sam uvjerim koliko je luda 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh