ZAGREB - Recenzije masaža

Ako pričate o ovoj Anji od skoro 50 godina, nisam ni ja nikad pičke dobio od nje.

Masažu radi odlično, bio sam skoro 10 puta kod nje (davnih dana), ali dalje od (dobre) masaže nismo stigli. Nije mi se više dalo zajebavat s njom niti sam toliki jadnik da kurve molim za pičku, pa sam se nastavio družiti s drugim curama.

Zadnje što sam bio je cijena B2B-a bila 400 kn, a ako je sad kroz tih nekoliko godina digla cijenu na 150 eura, ja stvarno nemam riječi niti komentar na zagrebačku scenu osim da smo svi skupa kao klijenti kreteni i najveći rogonje u Europi.
Sto je previse previse je.

Moje misljenje je da:
B2B, masaza, drkica =30€ max
Masaza BJ =40 €
Masaza BJ Sex = 60€
Anal koja daje doplata 20€ i bok

Ovo je stvarno strasno.
Prije je bila tarifa 500kn malo koja vise al je morala opravdat
ne znam evo to je moje misljenje ali nece one spustit cijenu pogotovo ovi grobovi od kurvi sto je ostalo sve dok ima budala koji zovu, a i ove koje su bolje lupaju u nebo cijene (nicole 80e drkanje) ma dajjj
 
Haha jesi li ti svjestan da je obicna, normalna masaza 30€? Bez golotinje, drkanja i pipanja. Pa da je to tako jeftino, ne znam koja od nas bi to vise uopce radila, jer za tu crkavicu mozemo raditi i normalan posao bez svih ovih gadosti.
Masaža je 30, ali je masaža. A ne milovanje po leđima i većina vas stane tako da ne možeš baš pipkati.
Sve ostalo je nadoplata, prije je bilo oko 200-250, a sada ispod 50 nemoj ni gledati a usluga kriminal.
Ako su već cijene otišle gore onda mora i usluga biti kvalitetnija a ne gora.
 

Bio i ja konačno kod Sunčice. Bio sam lijen pa sam ciljao samo masažu i BJ, ona se jedina od poznatih javila, pa ajde…

Za početak, izgleda jako dobro. Ako ovo nije ona na slikama, izgleda 1/1 ovako. I to je otprilike to što imam navesti kao plus.

Cijena je 80 eura za pola sata B2B (vidim da je inače 60, ali samo novima je 80). B2B radi u bapskim gaćama. Ne bih tolerirao ni tange, ali za 80 eura da ne može smisliti nego doslovne ženske bokserice, to mi je van pameti.

Masaža je trackanje, a kad se dogodi okret na trbuh, samo gleda da izdrka kurac čim prije i upozorava na vrijeme.

U salonu kokošinjac i do tuša me lijepo čitav “salon” vidi dok si lijepo gledaju televiziju i puše cigare.

Vraćam se na sveto nikad, ma koliko zgodna bila (a stvarno je zgodna).
Valjda se nisi kliknuo sa njom,skine se ona i gola .I ne gleda baš na vrijeme,i dobro ga popljuga i vidi se da u tome uživa
 
Otisla je i cijena jaja gore, jesu li ta jaja kvalitetnija zato jer su skuplja?
O Boze Dragi, daj baci pameti s neba i pogodi!

Ti ama niti jednu rijec u zadnjih par dana ili koliko vec ova tema vrti nisi razumijela!

Necu o ekonomiji jer si plava.

Evo sazetak, kratak i jasan:

Vi "dame" lupate nenormalne cijene, a kvaliteta usluga vam je iz dana u dana losija, a obujam usluga sve manji i manji. Uz toga je izgled upitan.

Obrnuto: mozete vi dizati cjene, u nekoj normalnoj mjeri kak i inflacija. Ali onda nudite kvalitetnu uslugu i neki posten omjer usluga! Ako nadprosjecno dobro izgledate, onda je cjena opravdana.

Kao prije nekih cca. 5 do 10 godina. Dosta imena takvih "kvalitetnih" cura je spomenuto!

Ugodnu vecer ti zelim. 👄
 
Haha jesi li ti svjestan da je obicna, normalna masaza 30€? Bez golotinje, drkanja i pipanja. Pa da je to tako jeftino, ne znam koja od nas bi to vise uopce radila, jer za tu crkavicu mozemo raditi i normalan posao bez svih ovih gadosti.
@Mala.plava
Gle ovak, sto mene tice ako si ono sto i tvrdis da si neka si.
Moje je misljenje da netko stoji od muskih iza profila i vrijeđa, no nebitno, tastatira je danas jako oružje.

J
a sam ti naveo realne cijene tu gdje zivimo i to je to.

Ti ako pruzas usluge naplacuj koliko zelis, na kraju ovo je rasprava između muških, koliko koja naplacuje, gdje je, usluga, itd, ne znam uopce sto se i mjesas u takve rasprave,osim ako nije netko dao losu recenziju za tebe pa bi ti sad da tjeras neku pravdu na forumu.
 
Sto je previse previse je.

Moje misljenje je da:
B2B, masaza, drkica =30€ max
Masaza BJ =40 €
Masaza BJ Sex = 60€
Anal koja daje doplata 20€ i bok

Ovo je stvarno strasno.
Prije je bila tarifa 500kn malo koja vise al je morala opravdat
ne znam evo to je moje misljenje ali nece one spustit cijenu pogotovo ovi grobovi od kurvi sto je ostalo sve dok ima budala koji zovu, a i ove koje su bolje lupaju u nebo cijene (nicole 80e drkanje) ma dajjj
Pa ne nasljeđuje te nijedna od njih kad odapneš da bi ti radile za đabe ili izigravale socijalu.. za to imate žene doma.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh