ZAGREB - Recenzije masaža

To je ona crna zenska, ima aparatic, cini mi se da je prije imala oglas djevojka bujnih oblina, tako nesto. Bila je u salonu u zgradi preko puta tcoma na vukovarskoj? Vece sise al ne previse cvrste? Valjda mislimo na istu?
Sve 5 ,vidim da je i svađa pala ,vjerujem da si je jebao ,samo kazem da sam ja dobio samo masazu sa rucnim ,a dosao sam po nesto konkretnije hehe.
 
Ima netko novi kontakt cure? Očito više nije pod starim brojem
Ma nešto je nadrndana u zadnje vrijeme i ne propuštaš ništa, a stari broj je i dalje aktualan (ako si bio unatrag godinu dana).

Počelo se redati i sjebavanje termina, šetanje oko zgrade u plus beskonačno, masaže su postale bezvoljne, a i sve poslije masaža radi preko one stvari.

Meni je bilo žao para zadnjih par puta što sam bio (unatrag tri tjedna) i nadam se da će doći sebi.
 
Ma nešto je nadrndana u zadnje vrijeme i ne propuštaš ništa, a stari broj je i dalje aktualan (ako si bio unatrag godinu dana).

Počelo se redati i sjebavanje termina, šetanje oko zgrade u plus beskonačno, masaže su postale bezvoljne, a i sve poslije masaža radi preko one stvari.

Meni je bilo žao para zadnjih par puta što sam bio (unatrag tri tjedna) i nadam se da će doći sebi.
Vjerojatno ne mislimo na istu curu...bio sam u zadnjih god dana dosta puta...od kada je krenulo ovdje da se jebe broj je nedostupan
 
Pozdrav, pokušavam dobiti "zgodnu ženu" (Anja), no kako nisam još nikad bio kod nje nemam privatni kontakt nego onaj iz oglasnika koji je praktički stalno ugašen. Zna li netko kad je pravo vrijeme za nazvati ju i dogovoriti se tj kad ga pali? Hvala puno unaprijed
P.S. ako već ne mogu do nje, ima li neka alternativa za masažu slična njoj?
 
I ti si pajdo blokiran kod nje kao i ja. Idem otvoriti Anja temu vidim da je nema pa ću tamo napisati svoje iskustvo
 


Ima netko iskustva s dotičnom? lokacija oko tržnice na Utrinama. Rekla je 60 europljana za pola sata.
 


Ima netko iskustva s dotičnom? lokacija oko tržnice na Utrinama. Rekla je 60 europljana za pola sata.
Bio ja prije par dana. Kada sam je vidio nisam htio ništa nego masažu i oral za 40. Ima puno više od 30 godina ( oko 42-45). Žena je jako ugodna i nije ružna, samo ima veliku škembu i vide se godine.
 

Bio jučer u ovom salonu. Harambašićeva ulica. Na poziv se odmah javila, rekla masaža 60€, a ostalo dogovor uživo. Adresu koju dala telefonski bila kriva, ali nije me vozača po gradu, jer je prava adresa druga strana ulice, jedan kućanski broj manje od ranije rečenog. Došavši ispred javila se druga žena, pitala imam li rezervirano, i kad sam rekao da sam zvao pola sata ranije, veli mi ok, to onda kolegica dogovorila. Dođi po stepenicama i pozvoni.
Vrata mi otvorila ok crnokosa u grudnjaku i gaćicama, dok je u hodniku na trosjedu isto tako obučena sjedila neka plavuša kurpulentnija od nje. Pomislio sam nije valjda ta, ali je crnokosa u tom trenu pozvala treću, koja mi se javila kad dogovarao posao i odvela me u veliku prostranu sobu sa stolom za masažu. Ponudila mi tuš, uzeo sam osnovni "paket" za 60€. Otuširao se i dobio uputu da je pričekam ležeći na trbuhu.
Žena fakat dobro masira, krenula od nogu, a kad se približavala preponama, svaki put bi dodirnula jaja. Što je davalo baš neki super osjećaj. Nakon obrade nogu sjela je na mene i odradila masažu leđa i vrata. Masira samo u gaćicama. Nakon leđa uslijedila je masaža jaja koja je bila fenomenalna. Osjećao sam da me prolaze trnci, osjećao ko da mi nešto vibrira po jajima... Bilo je savršeno.
Nakon toga mi rekla da legnem na leđa gdje je nastavila obradu jaja, ali mi je počela i drkati kurac. Kako je vidjela da će me ubrzo dokrajčiti, sve je više stenjala i spustila se tako da joj mogu pošpricati sise.
Znači, super iskustvo. U nešto i više od pola sata žena si je dala truda, super me izmasirala i ispraznila jaja.
Nakon toga je uslijedilo tuširanje da isperemo ulje sa sebe.
Na odlasku mi rekla da se zove Sonja, i da ubuduće mogu tražiti i nešto više. Da radi i pušenje i seks, no to se doplaćuje.

Žena dobro izgleda, vitka je, jedino mi se ne sviđa što ima "napumpane" umjetne usne.
Hoću li ponoviti? Hoću. Ali ću uz masažu uzeti i pušenje i seks.
Jesi na kraju bio na sex-u? Meni ispalila 180 kolacica za odnos. Toliko ne vrijedi... posebno jer nista nije definirano. Sve ostalo stoji. Ok iskustvo za tu lovu.
 
Jesi na kraju bio na sex-u? Meni ispalila 180 kolacica za odnos. Toliko ne vrijedi... posebno jer nista nije definirano. Sve ostalo stoji. Ok iskustvo za tu lovu.
Kad kaže 180 eura za sex znači da te želi odjebat. Da se ne sexa.
Pa tko bi dao tolike pare, pogotovo što ženska nije ništa spektakularno. Barem meni.
Izgleda solidno (izgled 7/10 po meni) i slažem se da dobro masira, ali sve skupa kad se zbroji ništa posebno.
Slike naravno nisu njene.
A ono što mi najviše smeta je kokošinjac u dnevnom boravku kroz koji moraš proći na putu do kupaone (ne možeš ih zaobići). Četiri žene sjede i gledaju te kad ideš u kupaonu i kad se vraćaš, pa onda opet nakon masaže :rolleyes:
 
Pozdrav, pokušavam dobiti "zgodnu ženu" (Anja), no kako nisam još nikad bio kod nje nemam privatni kontakt nego onaj iz oglasnika koji je praktički stalno ugašen. Zna li netko kad je pravo vrijeme za nazvati ju i dogovoriti se tj kad ga pali? Hvala puno unaprijed
P.S. ako već ne mogu do nje, ima li neka alternativa za masažu slična njoj?
Misliš na "zgodnu ženu" ili ""lijepu ženu"?
"Zgodna žena" je Nives - Crna Pantera, a "Lijepa žena" je Anja.
Možda si ih zamijenio?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh