ZAGREB - Recenzije masaža

BadBoy

New member
Ako se netko želi opustiti uz erotsku masažu u Zagrebu svakako navratite u Novi Zagreb.
Curka je toliko nježna i pristojna da joj moram napraviti reklamicu.
Odem jednom tjedno kod nje i uvijek je sve čisto i na nivou. Bitno da ne kasnite :)
Ovdje možete doći do njezinog kontakta.
 
Netko bio kod nje?
Body to body pol sata 300kn a za ostalo se dogovorimo kad dođete...
Tako mi rekla
 
Netko bio kod nje?
Body to body pol sata 300kn a za ostalo se dogovorimo kad dođete...
Tako mi rekla
Dobra stara marina. Sex oral masaza... Kaj god hoces dogovorit se može... Bila u zapruđu prije neznam di je sad. Oko 4 banke al zgodna i umjetne cice
 
Evo, sve se možeš dog sa njom
 
Bilo bi dobro kada bi svatko napisao recenziju nakon izleta, a ne postavio 100 pitanja, evo mog obola od jučer:


Najbolje utrošenih 200 kn unazad par godina. Prava masaža, nakon toga oral s gutanjem. Cura simpa, velika tetovaža preko leđa, malo jača, ali sportski tip. Cca 30 god, obrijana dolje, s velikim cicama koje super stoje. Masira gola od početka. Novi Zagreb.
 
Bilo bi dobro kada bi svatko napisao recenziju nakon izleta, a ne postavio 100 pitanja, evo mog obola od jučer:


Najbolje utrošenih 200 kn unazad par godina. Prava masaža, nakon toga oral s gutanjem. Cura simpa, velika tetovaža preko leđa, malo jača, ali sportski tip. Cca 30 god, obrijana dolje, s velikim cicama koje super stoje. Masira gola od početka. Novi Zagreb.
Opa, vratila se. Bio i ja kod nje prije par godina. Mogu samo potpisati sve što si napisao. I još radi deepthroat :D
Jedino se ne sjećam jel onda gutala ili nije, moguće da sam zaboravio
 
Opa, vratila se. Bio i ja kod nje prije par godina. Mogu samo potpisati sve što si napisao. I još radi deepthroat :D
Jedino se ne sjećam jel onda gutala ili nije, moguće da sam zaboravio
Napokon nešto korisno ovdje. Sad ne moram tražiti i propitkivati druge. E to se zove dobra informacija. Zahvaljujem. Definitivno ću iskusiti da potvrdim tuđa iskustva👍
 
Bilo bi dobro kada bi svatko napisao recenziju nakon izleta, a ne postavio 100 pitanja, evo mog obola od jučer:


Najbolje utrošenih 200 kn unazad par godina. Prava masaža, nakon toga oral s gutanjem. Cura simpa, velika tetovaža preko leđa, malo jača, ali sportski tip. Cca 30 god, obrijana dolje, s velikim cicama koje super stoje. Masira gola od početka. Novi Zagreb.
A jesi li preko telefona dogovorio oral ili na licu mjesta? Ili se to kod nje podrazumijeva u toj cijeni?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh