ZAGREB - Recenzije masaža

Jedno pitanje,
Jel se neko sjeća maserke iz Kopernikove, aromamasaža, uljima.
Marijana se zvala, masirala uz posao, kuharica.
Kako je korona počela nije bilo oglasa.
Jel zna ko kakva je njena sudbina??
Ili pred cca 2 god...jebi me sad,al nema je vise...nešto je provala da uzdržava nekog starog iz Njemačke možda joj je ostavio pare stan...
 
Pozdrav,u petak dolazim iz splita u zagreb na tri dana,jel imate neku za preporucit a da neka prevara,da nisu bonovi,ako imate javite posaljite broj u privatni i usput ako znate neki salon koji pruza nesto vise od same asaze hvala
 

Nisam našao ništa na forumu pa pitam je li bio tko kod ove dame i kakva su iskustva? I sliči li barem malo ovoj sa slika :-D
Evo dao sam si malo truda da ti prelistam profil i ti iskljucivo ispitujes jel bio tko… daj nazovi dogovori i odi..
 
I sve sam (točnije većinu) gledao ali na ovu nisam naišao. A ima nešto u slikama.... Koje, naravno pitanje je koliko odgovaraju stvarnom stanju.
 
Samo da budem jasan - meni cijena nije toliko važna, važno mi je više koliko je žena komunikativna i je li požuruje ili ne. A to ne mogu saznati pozivom gospođe već na temelju iskustva onih koji su bili.
 
Ili pred cca 2 god...jebi me sad,al nema je vise...nešto je provala da uzdržava nekog starog iz Njemačke možda joj je ostavio pare stan...
Evo ja se raspitivao i dobio informaciju koju još nemogu prihvatiti pa ću još malo kljucat, pitat. A rečeno mi je da je Marijana (tako se zvala) umrla na Badnjak 2021. godine i pokopana uz brata u Dubravi vrbovečkoj 🙏🙏🙏
 
Pozz dečki..

Uglavnom probao sam par zena sa oglasa… no već godinu dana ne idem zato sto sam naišao na bolju priliku.!

Da ne duljim.. Thai massage jedna od najboljih, ako ne i najbolja masaža no moraš ic lagano sa Tajlanđankama… uglavnom sve pristanu na kraju…

Thai salon na malesnici 56€ / 80min Masagge + 50€ Tajlanđanki kaj te masira za brutalan sex (svršavanje u usta)

Thai salon na Bundeku tj. Kod Kauflanda 52€/ 90min + 50-80€ Za sex




Probajte !!!
Malo sam si new commer, ali kako uopce udjes u takvu sprehicu a da ti ne stisnu samar 🤣

U susjedstvu sam sanooka i bio sam nekoliko puta na masazi, barem 5 6 puta. Ne znam, uopce ne znam kako bih pitao dal nude sta vise. A i tko nudi? Maserke direktno ili moras 3 puta namignut na kasi?
 
Pružala je aromaterapije, aromamasaže sa mirišljivima uljima, Kopernikova Travno... Radila u kuhinji, Petrova bolnica pa kasnije Ksaver starački dom i dodatno masirala... Ok masaža bila sa drkicom i sisama... osobno nikad nisam dalje od toga išao... Puno je voljela pričati... Nesretna žena.. Stalno neki sudovi sa bivšim mužem.... Još ni ja ne vjerujem pa reko raspitat ću se na još nekim mjestima... Prije korone rekla da ide u Njemačku pa mi zato i čudno da je umrla a ne u Njemačku otišla
 
Pružala je aromaterapije, aromamasaže sa mirišljivima uljima, Kopernikova Travno... Radila u kuhinji, Petrova bolnica pa kasnije Ksaver starački dom i dodatno masirala... Ok masaža bila sa drkicom i sisama... osobno nikad nisam dalje od toga išao... Puno je voljela pričati... Nesretna žena.. Stalno neki sudovi sa bivšim mužem.... Još ni ja ne vjerujem pa reko raspitat ću se na još nekim mjestima... Prije korone rekla da ide u Njemačku pa mi zato i čudno da je umrla a ne u Njemačku otišla
Hvala za info. 👍
 
Azijatkinja
+385915968730
0915968730
Bio kod azijatkinje. Nekada u Subicevoj a sada je u Krapinskoj. Dogovor lagan i jednostavan. Ona simpaticna cijelo vrijeme. Cijena za masazu i rucno 30 glodavaca sta je sasvim korektno s obzirom na danasnje prenapuhane cijene. Ja joj ostavio 40. Masira u najlonkama sa gacicama. Mozes dirati svuda osim medju nogama. Sise ogromne visece. Masirala me dosta dugo i polako svuda i po jajima. Trazio zavrsetak sisama i pristala bez problema. Sasvim korektno tko zeli probati azijatkinju.

Bio sam kod jos jedne na masazi Horvacanska-Selska ali nema trenutno oglas i ne znam broj pa kada stavi oglas stavim recenziju
 
Azijatkinja
+385915968730
0915968730
Bio kod azijatkinje. Nekada u Subicevoj a sada je u Krapinskoj. Dogovor lagan i jednostavan. Ona simpaticna cijelo vrijeme. Cijena za masazu i rucno 30 glodavaca sta je sasvim korektno s obzirom na danasnje prenapuhane cijene. Ja joj ostavio 40. Masira u najlonkama sa gacicama. Mozes dirati svuda osim medju nogama. Sise ogromne visece. Masirala me dosta dugo i polako svuda i po jajima. Trazio zavrsetak sisama i pristala bez problema. Sasvim korektno tko zeli probati azijatkinju.

Bio sam kod jos jedne na masazi Horvacanska-Selska ali nema trenutno oglas i ne znam broj pa kada stavi oglas stavim recenziju
Koliko godina ima malo je starija ako mislimo na istu!?!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh