ZAGREB - Jel bio tko?

Kako izgleda cijena? Jel se jebe kako info neki malo siri...nazvao bih je da dodje al mob joj iskljucen
 
Marinu sam ja nedavno kontaktirao i trazila je prvo paysafecard bon, stim da smo se mi dogovorili za susret u drugom gradu... Jednom sam se opekao na bonove i nikad vise.
 
Pozdrav. Ima li netko iskustva sa dotičnim damama. cijena i lokacija nebitna nego iskustva, dal rade preko kurca i gledaju na sat ili je opustenija atmosfera, izgled itd?



 
Pozdrav. Ima li netko iskustva sa dotičnim damama. cijena i lokacija nebitna nego iskustva, dal rade preko kurca i gledaju na sat ili je opustenija atmosfera, izgled itd?





Josipa 250 bodova,u utrinama...izgled ko na slikama,za te godine ok...odradi ali nista posebno da bi se vratio tamo
 
Tetka je bila u emisiji Ljubav na selu :))) , još se hvali i čudi se da ju ne prepoznaješ. Slika nije njena, ima veliku guzicu ali ne baš ovako dobro oblikovanu. Radi masaže na stolu s oralom bez 300 ili komplet 400. Loše masira, oral ništa posebno, a ni sex nije nešto . Ima cice velike , ali to visi, guzica puna celulita, trbušina sprijeda, ne znam jel sad smršavila. Bila je u Zapruđu u limenkama.
Ma daj... koja je ta? Imas kakvu sliku s telke :) ..ili ime
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh