ZAGREB - Jel bio tko?

Ukratko svaka P.O. djevojka uz umjereni rad može zaraditi 4-5 tisuća eura, ali naravno taj posao nije za svaku. Mora se imati jak želudac i psihu za baviti se tim poslom i naravno paziti da se ne pretjera, jer posao ostavlja trag na psihi.
Druge opasnosti kao što su nasilne mušterija se mogu filtrirati na već rečeni način, kao i rizik od spolno prenosivih bolesti i neželjene trudnoće koji su zanemarivi uz pravilno korištenja kondoma.
 
Ukratko svaka P.O. djevojka uz umjereni rad može zaraditi 4-5 tisuća eura mjesečno, ali naravno taj posao nije za svaku. Mora se imati jak želudac i psihu za baviti se tim poslom i naravno paziti da se ne pretjera, jer posao ostavlja trag na psihi.
Druge opasnosti kao što su nasilne mušterija se mogu filtrirati na već rečeni način, kao i rizik od spolno prenosivih bolesti i neželjene trudnoće koji su zanemarivi uz pravilno korištenja kondoma.
 
Ali buraz ..koliko sovinizma,mržnje i nasilja u komentarima ovdje svakodnevno, ajd zamisli da radis nesto nekom ciganu za kojeg znas da se trudi proci sto jeftinije,da ti spusti cijenu nakon prvog susreta,a potom da pokusa dobiti i besplatno jer svi ste takvi tu realno.Tko vam vjeruje da ostavljate te cifre,ja sigurno ne. Uostalom,dovoljno je citati komentare u kojima ste najsretniji kad uspijete pobjeci sa lovom.To nije normalan posao i prema tome ne bi smio biti placen kao normalan posao .A eto jos je i manje.Koliko kosta da te 100 manijaka koji bi htjeli od besplatne picke do zenidbe na silu kao u vrijeme spaljivanja zena od strane katoličke crkve, jebe u mozak 0 -24 ,narušava ti privatnost i kvalitetu zivota ..
 
Ali buraz ..koliko sovinizma,mržnje i nasilja u komentarima ovdje svakodnevno, ajd zamisli da radis nesto nekom ciganu za kojeg znas da se trudi proci sto jeftinije,da ti spusti cijenu nakon prvog susreta,a potom da pokusa dobiti i besplatno jer svi ste takvi tu realno.Tko vam vjeruje da ostavljate te cifre,ja sigurno ne. Uostalom,dovoljno je citati komentare u kojima ste najsretniji kad uspijete pobjeci sa lovom.To nije normalan posao i prema tome ne bi smio biti placen kao normalan posao .A eto jos je i manje.Koliko kosta da te 100 manijaka koji bi htjeli od besplatne picke do zenidbe na silu kao u vrijeme spaljivanja zena od strane katoličke crkve, jebe u mozak 0 -24 ,narušava ti privatnost i kvalitetu zivota ..
ajde vise ne seri doticna ako si uopce zensko, ili je neki muski pacenik pa zajebava ili na kraju neka koja radi a zeli podici cijenu opcenito.

sve 5 sto ti kazes ali ponuda je losa, upoređujes par osoba sa cijelim forumom, daj molim te
za to i postoji forum, pa odi onda kupiti lose voće u marketu i izađi posle, razmislices drugi put hoces li tu doci. itd itd

cijena za POJEDINE dame je nula, ne vrjede ni toliko, ali opet ljudi idu, znaci ide se i zarađuju opet one.
da ne zarađuju otisle bi na tisak raditi zar ne....
 
ajde vise ne seri doticna ako si uopce zensko, ili je neki muski pacenik pa zajebava ili na kraju neka koja radi a zeli podici cijenu opcenito.

sve 5 sto ti kazes ali ponuda je losa, upoređujes par osoba sa cijelim forumom, daj molim te
za to i postoji forum, pa odi onda kupiti lose voće u marketu i izađi posle, razmislices drugi put hoces li tu doci. itd itd

cijena za POJEDINE dame je nula, ne vrjede ni toliko, ali opet ljudi idu, znaci ide se i zarađuju opet one.
da ne zarađuju otisle bi na tisak raditi zar ne....
A neki bi došli i sutra u market možda stigne svježe voće i ti ćeš reći tu je loše voće a ovaj što dođe sutra kaže odlično je i evo obojica ste u pravu, te usporedbe sexa i jabuka su ono baš mjerodavne
 
Ali buraz ..koliko sovinizma,mržnje i nasilja u komentarima ovdje svakodnevno, ajd zamisli da radis nesto nekom ciganu za kojeg znas da se trudi proci sto jeftinije,da ti spusti cijenu nakon prvog susreta,a potom da pokusa dobiti i besplatno jer svi ste takvi tu realno.Tko vam vjeruje da ostavljate te cifre,ja sigurno ne. Uostalom,dovoljno je citati komentare u kojima ste najsretniji kad uspijete pobjeci sa lovom.To nije normalan posao i prema tome ne bi smio biti placen kao normalan posao .A eto jos je i manje.Koliko kosta da te 100 manijaka koji bi htjeli od besplatne picke do zenidbe na silu kao u vrijeme spaljivanja zena od strane katoličke crkve, jebe u mozak 0 -24 ,narušava ti privatnost i kvalitetu zivota ..
Koja je to besplatna pička? pa sve do jedne traže lovu kad zakoračiš preko praga, nije to normalan posao to je lifestyle a sto manijaka puta 100 eura ako nemaš priziv savjesti financijski nije to ni tako loše😁
 
ajde vise ne seri doticna ako si uopce zensko, ili je neki muski pacenik pa zajebava ili na kraju neka koja radi a zeli podici cijenu opcenito.

sve 5 sto ti kazes ali ponuda je losa, upoređujes par osoba sa cijelim forumom, daj molim te
za to i postoji forum, pa odi onda kupiti lose voće u marketu i izađi posle, razmislices drugi put hoces li tu doci. itd itd

cijena za POJEDINE dame je nula, ne vrjede ni toliko, ali opet ljudi idu, znaci ide se i zarađuju opet one.
da ne zarađuju otisle bi na tisak raditi zar ne....
Pa i otisle su.Smo.Kako god.Tko vam je ostao,baka Marica,Sandra i Pantera koje se realno ne mogu pojaviti nigdje u javnosti na bilo kojem poslu.Cak vas i kvalitetnije Brazilke izbjegavaju iako ih pimpovi tjeraju.. Ponuda je losa jer se npr meni ne placa apartman 100 e po danu da bi ti dolazio nakon sto si deset puta zvao sa deset brojeva i na vratima razmisljao hoces li potrošiti 80 e..i onda jos nakon tebe da potratim dan sa drkadzijama kolko samo pusenje na telefonu.Di je profit tu? Kad to u pravom poslu zaradim s pola mozga i bez takve zajebancije
 
Ali buraz ..koliko sovinizma,mržnje i nasilja u komentarima ovdje svakodnevno, ajd zamisli da radis nesto nekom ciganu za kojeg znas da se trudi proci sto jeftinije,da ti spusti cijenu nakon prvog susreta,a potom da pokusa dobiti i besplatno jer svi ste takvi tu realno.Tko vam vjeruje da ostavljate te cifre,ja sigurno ne. Uostalom,dovoljno je citati komentare u kojima ste najsretniji kad uspijete pobjeci sa lovom.To nije normalan posao i prema tome ne bi smio biti placen kao normalan posao .A eto jos je i manje.Koliko kosta da te 100 manijaka koji bi htjeli od besplatne picke do zenidbe na silu kao u vrijeme spaljivanja zena od strane katoličke crkve, jebe u mozak 0 -24 ,narušava ti privatnost i kvalitetu zivota ..
Generaliziraš do boli. Ako si uopće žensko, onda tko ti je kriv kad s takvima kakve opisuješ imaš posla, da si znala našla bi bolje. Barem mušterija ima more, ovakvih i onakvih. Pa ako su takvi kakvi kažeš, block i arivederci. Nije ovo forum za pražnjenje zlovolje. Ima i vas svakakvih.
 
Sad sam Malo surfao Po internetu. Prosjecne place u Austriji I Nizozemskoj 2500 eu, a tamosnje cure se prase za 50-70eu. Kod nas prosjecna placa 1400 eu, a domace cure se prase za 70-100eu. Za domace I ima opravdanje jer ih je jako Malo I nije legalizirano . Po mom veci problem su strankinje koje prema EGE isto naplacuju u Austriji I Nizozemskoj kao I ovdje. Sto definitivno nije u redu kad se uzmu nasa I njihova primanja. Kako god okrenes mi smo zakinuti u odnosu na Zapadnu Europu, a kojoj toliko tezimo .
 
Sad sam Malo surfao Po internetu. Prosjecne place u Austriji I Nizozemskoj 2500 eu, a tamosnje cure se prase za 50-70eu. Kod nas prosjecna placa 1400 eu, a domace cure se prase za 70-100eu. Za domace I ima opravdanje jer ih je jako Malo I nije legalizirano . Po mom veci problem su strankinje koje prema EGE isto naplacuju u Austriji I Nizozemskoj kao I ovdje. Sto definitivno nije u redu kad se uzmu nasa I njihova primanja. Kako god okrenes mi smo zakinuti u odnosu na Zapadnu Europu, a kojoj toliko tezimo .
Bi li ti sad pristao na manju plaću zato što se tvoj posao u nekoj zemlji svijeta plaća manje?
Dokle god ima poslodavaca koji ti žele platiti koliko sad imaš ili više.





Psst! Tajna slijedi:
ZAKINULI SMO SE SAMI!
 
Sad sam Malo surfao Po internetu. Prosjecne place u Austriji I Nizozemskoj 2500 eu, a tamosnje cure se prase za 50-70eu. Kod nas prosjecna placa 1400 eu, a domace cure se prase za 70-100eu. Za domace I ima opravdanje jer ih je jako Malo I nije legalizirano . Po mom veci problem su strankinje koje prema EGE isto naplacuju u Austriji I Nizozemskoj kao I ovdje. Sto definitivno nije u redu kad se uzmu nasa I njihova primanja. Kako god okrenes mi smo zakinuti u odnosu na Zapadnu Europu, a kojoj toliko tezimo .
Mos mislit kak je prosjecna toliko. Mozda sad i je zbog politicara i njihovog povecanja placa po 2000€ neto., Oni imaju po 4500, 5000€ mjesecno neto.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh