ZAGREB - Jel bio tko?

Pozdrav ekipa,

Novi sam u ovome pa me zanima Da li ima koja da nudi sastanak u autu ili nekakav shopping centar/park?
 
Nema. 200€ za pol ure je novo normalno. Uskoro ćemo ugasit forum.

150€, da se možda malo spustiti na 130€, ali i dalje je to puno previše za jedan pucanj. Nije im picka od zlata. I novo je normalno da sve naplaćuju ekstra oral bez kondoma, min. 30€. Znači, realno pola sata, oral bez kondoma 180€. A po ovome što gledam recenzija na 1 zadovoljnu recenziju, dolazi 10 "ne preporučam" ili "ne bih ponovio". Rast cijene ne prati kvaliteta usluge.
 
Pozdrav ekipa,

Posjetio bi Marinu DS... jel i dalje "atraktivna" i usluga dobra? Hvala na info, nisam iz Zg pa moram pitati vas domace :)
 
Pozdrav ljudi , ovako , da li mozda netko zna neki site na kojem si siguran da je ono sto pise i sto je na slici da ces dobiti , treba mi nesto provjereno da se moze dogovoriti cjelonocno druzenje , recimo za momacku , dvije cure , bilo bi idealne da pricaju nas jezik(srpski,slovenski,hrvatski)
Ako moze (moze i u privatnoj poruci) kontakt cura ili ime site , EGE mi po tom pitanju nije dobar nikako
Hvala ❤️
 
Nema. 200€ za pol ure je novo normalno. Uskoro ćemo ugasit forum.

Ma nek naplati, samo da normalno izgleda. Na šta trenutna EGE ponuda liči, ne bi ih jebao ni za đabe. Više kužim ljude koji plate 300€ sat pički koja ne radi posao preko kurca, nego ove što nađu neku ološ i plate 100€ sat pa su sretni jer su "dobro prošli".
 
Ma nek naplati, samo da normalno izgleda. Na šta trenutna EGE ponuda liči, ne bi ih jebao ni za đabe. Više kužim ljude koji plate 300€ sat pički koja ne radi posao preko kurca, nego ove što nađu neku ološ i plate 100€ sat pa su sretni jer su "dobro prošli".
Ne znam kaj pričaš. ..ima fakat dobrih komada trenutno u ponudi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh