ZAGREB - Jel bio tko?

Po mojem mišljenju što manje koristiti oglase sa PO i izbjegavati domaće cure u širokom luku. Tek kada izgube mušterije koje će otići latinama, Ukrajinkama i Ruskinjama možda se te naše cure opamete jer su ipak ispodprosječne po svemu. Neki kažu i da iza tih lažnih oglasa stoje muškarci, ali ne mora značiti da je to tako.
Nisu domače cure krive šta pizdeci iskorištavaju oglasnik! Treba bonašima stati na kraj. Ja osobno više volim naše nego te plastificirane lutke. Svi imamo različite ukuse i to poštivam.
 
Ja nemam ništa od toga da prijavim fejk pa da ga zablokiraju, šta sam dobio od toga.Što se tiče nasumično odabranih adresa nije da vjerujem il ne vjerujem al pričao sam sa nekom curom na telefon i ona je znala za neke podatke kod tog ulaza tako da i dalje ne vjerujem da je baš skroz nasumično odabrana adresa.Po odgovorima većina dolazi se do zaključka da je doslovno nemoguće išta poduzeti i nekako ih probiti.Ne znam ni sam al ja sam i dalje uvjerenja da oglasnik stoji iza toga možda ne direktno al bar indirektno jer kao šta sami kažete onda bi bar se trudili blokirati te oglase koji je nažalost bez pretjerivanja mislim 95 posto što koliko god se oglasnik ograđivao od toga i naravno pravno zaštito na sve moguće načine je po sam oglasnik na jednu veliku sramotu njega samoga.
Adresa nema veze sa ičim! Pogledaj ako je INA u blizini gdje možeš bon kupiti, ne shvačaš! Nema nikog na tim adresama!
Šta se tiće prijave, treba to očistiti, jer volim domaće cure a sortirati i zajebavat se kontaktirajući oglase da bi se nateza uzaludno sa bonašima mi ide na živce.
Neću više spamati temu, reka sam svoje mišljenje. Idemo dalje, pozdrav svima.
 
Nisu domače cure krive šta pizdeci iskorištavaju oglasnik! Treba bonašima stati na kraj. Ja osobno više volim naše nego te plastificirane lutke. Svi imamo različite ukuse i to poštivam.
Nitko ne zna tko stoji iza tih oglasa, muškarci ili žene? Uglavnom, onaj koji te traži bon je prevara i ne bavi se onime što mi tražimo. Iz svega proizlazi da zapravo ima vrlo malo domaćih cura koje su prave jer ih većina sa oglasa ipak traži aircash bon (bio to muškarac ili žena, meni je svejedno). Što se tiče ukusa, neki vole domaće, a neki ne. Osobno, prirodnih latina možeš naći i na EGE oglasima i uopće nisu sve plastificirane.
 
PO nema nista sa bonovima i prevarama kao takvima, tako da neko prijavljivanje njima nema smisla. ONi su samo POSREDNICI koji povezuju ponudu i potražnju.
I ne odgovaraju za sadržaj i točnost oglasa. Mogu ukloniti samo nepodobne i slicno.
I da nekako uklone sve fejk oglase, došlo bi novih fejk puta 2.
Zato pročitajte opet gornji post od markojb-a, od 1 do 6, ponovo.
 
PO nema nista sa bonovima i prevarama kao takvima, tako da neko prijavljivanje njima nema smisla. ONi su samo POSREDNICI koji povezuju ponudu i potražnju.
I ne odgovaraju za sadržaj i točnost oglasa. Mogu ukloniti samo nepodobne i slicno.
I da nekako uklone sve fejk oglase, došlo bi novih fejk puta 2.
Zato pročitajte opet gornji post od markojb-a, od 1 do 6, ponovo.
Kako nema kad koristu njihov platform! Svaki oglasivac se mora registrirati i dati OIB, može se to kontrolirati kad bi bilo volje, staviti blokadu nakon recimo 5 prijava.
 
netko ima iskustva s ovim oglasom?

E ova je u oglasniku bar već 15 i više godina. Karhemida ili tako nekako se oglašavala ali tad imala 32 god. a sad 27. Mislim da je prešla 40 a potražite bilo negdje u tisku kako je njen pas izgrizao stan i gazdarica je bila s njom u velikim problemima. Da ne duljim ako želite problem i razočaranje pozovite je.
 
E ova je u oglasniku bar već 15 i više godina. Karhemida ili tako nekako se oglašavala ali tad imala 32 god. a sad 27. Mislim da je prešla 40 a potražite bilo negdje u tisku kako je njen pas izgrizao stan i gazdarica je bila s njom u velikim problemima. Da ne duljim ako želite problem i razočaranje pozovite je.
nije samo izgrizao,dva staforda su u pitanju,mjesecima su srali i pišali po stanu....zovu je podstanarka iz pakla...smrdljiva i neuredna...nije samo jedna gazdarica imala problema nego više njih...stravično je što ta ženska radi..proguglajte samo pojam podstanarka iz pakla i sve će vam biti jasno
 
Kako nema kad koristu njihov platform! Svaki oglasivac se mora registrirati i dati OIB, može se to kontrolirati kad bi bilo volje, staviti blokadu nakon recimo 5 prijava.
Pa ako iza svakog oglasa se mora dati OIB o čemu mi više pričamo onda.Znači PO da hoće može isti čas uću u podatke te osobe i otkriti ko je to, a to je ni više ni manje neka osoba bilo muško ili žensko koja radi teške prevare i krade konstanto stotine i stotine a da ne kažem i milje eura.Sad ja ne ulazim u politiku POa al djeluje mi suludo da se takve stvari dopuštaju a može ih se spriječit za čas ako je to istina da se mora dat OIB iz svakog oglasa.Meni ni nije u cilju da ih se blokira nego da ih se doslovno razotkrije i pribije na javni stup srama figurativno.U najmanju ruku da ih se adekvatno kazni za to šta rade.
 
Kako nema kad koristu njihov platform! Svaki oglasivac se mora registrirati i dati OIB, može se to kontrolirati kad bi bilo volje, staviti blokadu nakon recimo 5 prijava.
Lažni OIB se lako generira, to je samo niz od 11 brojeva koji zadovoljava određene kriterije određene standardom... Oni samo provjeravaju (vjerojatno) da li je OIB ispravan u smislu da li taj niz od 11 znakova uopće može biti nečiji OIB, a vjerojatno ne i to da li je dodijeljen nekome i kome je dodijeljen... A ako sam u krivu da se može lako generirati, nađeš neku listu s prijemnih od 200 studenata kojima neobjašnjivo javno piše OIB na istoj listi, a sjećam se jedne takve, bum, 200 jedinstvenih OIBa za zloupotrijebiti
 
Lažni OIB se lako generira, to je samo niz od 11 brojeva koji zadovoljava određene kriterije određene standardom... Oni samo provjeravaju (vjerojatno) da li je OIB ispravan u smislu da li taj niz od 11 znakova uopće može biti nečiji OIB, a vjerojatno ne i to da li je dodijeljen nekome i kome je dodijeljen... A ako sam u krivu da se može lako generirati, nađeš neku listu s prijemnih od 200 studenata kojima neobjašnjivo javno piše OIB na istoj listi, a sjećam se jedne takve, bum, 200 jedinstvenih OIBa za zloupotrijebiti
Evo, 19014905191 npr, prvi rezultat na guglu
 
Pa ako iza svakog oglasa se mora dati OIB o čemu mi više pričamo onda.Znači PO da hoće može isti čas uću u podatke te osobe i otkriti ko je to, a to je ni više ni manje neka osoba bilo muško ili žensko koja radi teške prevare i krade konstanto stotine i stotine a da ne kažem i milje eura.Sad ja ne ulazim u politiku POa al djeluje mi suludo da se takve stvari dopuštaju a može ih se spriječit za čas ako je to istina da se mora dat OIB iz svakog oglasa.Meni ni nije u cilju da ih se blokira nego da ih se doslovno razotkrije i pribije na javni stup srama figurativno.U najmanju ruku da ih se adekvatno kazni za to šta rade.
Kakve "teške prevare", otkud ti dokaz za to, tvoja WhatsApp komunikacija? Što je PO istražni organ da istražuje jesi li ti "realizirao" svoju uplatu i ko tu laže? A i da je, prostitucija je nelegalna, prema tome nemaš pravo na zaštitu svoje gluposti.
 
Pa ako iza svakog oglasa se mora dati OIB o čemu mi više pričamo onda.Znači PO da hoće može isti čas uću u podatke te osobe i otkriti ko je to, a to je ni više ni manje neka osoba bilo muško ili žensko koja radi teške prevare i krade konstanto stotine i stotine a da ne kažem i milje eura.Sad ja ne ulazim u politiku POa al djeluje mi suludo da se takve stvari dopuštaju a može ih se spriječit za čas ako je to istina da se mora dat OIB iz svakog oglasa.Meni ni nije u cilju da ih se blokira nego da ih se doslovno razotkrije i pribije na javni stup srama figurativno.U najmanju ruku da ih se adekvatno kazni za to šta rade.
Potpisujem kao kuća
Vec 3 stranice serete o bonovima oglasniku i oib u tema ovdje je jel bio tko a za ovo si nadjite drugi forum
Jebiga kad je oglasnik preplavljen takvim oglasima. To nisu samo dva-tri takva oglasa. Da su samo 2-3 nitko ne bi ništa rekao. Ostalo su oronuli milfovi ili online druženje. Možda ako ima 2-3 poštena oglasa u cijelom oglasniku.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh