ZAGREB - Jel bio tko?

Jednostavno po mojoj procjeni je gotovo nemoguće da je to od slučaja do slučaja.Ako i je onda opet ponavljam one adrese koje daju nisu samo tako nasumično navedene, konkretne osobe stvarne tamo negdje operiraju tako da sam se toliko zainteresirao za to ko da sam Sherlok Holmes.

Vidim da se mučiš sa zaključivanjem, pa ću ti probati pomoći: nitko ne stoji iza tih adresa. Uglavnom će dati neku adresu u blizini koje je benzinska pa kad hlebinac dođe da ga mogu lako poslati po bon. Nije da oni čekaju tamo negdje i gledaju s balkona.

E sad, možda ćeš se pitati kako je to moguće!? Kako to oni uspijevaju doći do podataka o stvarno postojećim adresama koje su još k tome u blizini benzinske pa da onda te adrese šalju hlebincima?! U tom slučaju potrebna ti je pomoć stručnija od moje.
 
Vidim da se mučiš sa zaključivanjem, pa ću ti probati pomoći: nitko ne stoji iza tih adresa. Uglavnom će dati neku adresu u blizini koje je benzinska pa kad hlebinac dođe da ga mogu lako poslati po bon. Nije da oni čekaju tamo negdje i gledaju s balkona.

E sad, možda ćeš se pitati kako je to moguće!? Kako to oni uspijevaju doći do podataka o stvarno postojećim adresama koje su još k tome u blizini benzinske pa da onda te adrese šalju hlebincima?! U tom slučaju potrebna ti je pomoć stručnija od moje.
ma bilo je svega, neki likovi su pisali da im se znala javit ženska i tražit ih bon pa šatro bez zadnje dve znamenke... A ovo sa adresama... pa oni daju adresu objekta u kojem je 100plus stanova...
 
ma bilo je svega, neki likovi su pisali da im se znala javit ženska i tražit ih bon pa šatro bez zadnje dve znamenke... A ovo sa adresama... pa oni daju adresu objekta u kojem je 100plus stanova...
i onda ima ravno 100 pokušaja da ga napikne, još ak ima neki software da pomogne, treba mozda par (mili)sekundi
;)
PS: bila je i priča na foruma da nazovu neki call centar da im se kao slabo vide 2 zadnje znamenke na bonu
 
Ljudi vi čim uplatite na aircash je gotovo. Njima automatski sjednu novci. Sa potvrdom možete dupe obrisati...
To je svima normalno jasno, a valjda konačno u nama muškarcima (barem ovdje na forumu) treba postojati nekakav prešutan dogovor da im se ne uplaćuje novac na aircash. Međutim, dokle god ima budala oni će i dalje pokušavati zarađivati na naivcima.
 
Whatsapp oglase prijaviti Plavom oglasniku kao prevarantske.
To nema veze sa vezom. I latino djevojke, Ukrajinke i Ruskinje koriste Whatsapp pa su oglasi pravi. One se također oglašavaju u PO i sve se s njima može dogovoriti u pet poruka. Nije mi jasno kako još uvijek ne možete doći do zaključka kako bi trebalo naše domaće izbjegavati u širokom luku. Latino cure su pet puta zgodnije, seksipilnije i poštenije, a ove naše nek idu u blagi kurac.
 

Nije mi jasno što ovdje znači u ovome oglasu riječ "moguće". Za mene ili je duboko grlo ili nije, a termin "moguće duboko grlo" ne priznajem. Ako se oglašavaš da ga gutaš do kraja, onda ga gutaj do kraja bez ikakvih mogućnosti.
 
Whatsapp oglase prijaviti Plavom oglasniku kao prevarantske.
Ništa od toga! Zvao sam oglasnik i razgovarao sa osobom koja je zadužena za " prevarantske oglase"! Rečeno mi je, ako je prijetnja odi na policiju i prijavi, ako je oglas fejk, ništa mi tu ne možemo! Neznam koja je cijena za staviti oglas ali kad bi skidali sve fejkove u Hrvatskoj, bili bi na gubitku pa im se neisplati a nemaju ni volje! Pri svakoj prijavi moraš dati OIB, pa bar da blokiraju te koje su prijavljene!
Možda jedino kad bi se svi malo potrudili i prijavili svaki fejk.
 
Ja nemam ništa od toga da prijavim fejk pa da ga zablokiraju, šta sam dobio od toga.Što se tiče nasumično odabranih adresa nije da vjerujem il ne vjerujem al pričao sam sa nekom curom na telefon i ona je znala za neke podatke kod tog ulaza tako da i dalje ne vjerujem da je baš skroz nasumično odabrana adresa.Po odgovorima većina dolazi se do zaključka da je doslovno nemoguće išta poduzeti i nekako ih probiti.Ne znam ni sam al ja sam i dalje uvjerenja da oglasnik stoji iza toga možda ne direktno al bar indirektno jer kao šta sami kažete onda bi bar se trudili blokirati te oglase koji je nažalost bez pretjerivanja mislim 95 posto što koliko god se oglasnik ograđivao od toga i naravno pravno zaštito na sve moguće načine je po sam oglasnik na jednu veliku sramotu njega samoga.
 
Do nečega konkretnoga bi se došlo kad bi se mogao locirati mobitel, al mislim da to može jedino policija tj da tele operateri samo policiji to dostavljaju na njihov zahtjev.
 
Po mojem mišljenju što manje koristiti oglase sa PO i izbjegavati domaće cure u širokom luku. Tek kada izgube mušterije koje će otići latinama, Ukrajinkama i Ruskinjama možda se te naše cure opamete jer su ipak ispodprosječne po svemu. Neki kažu i da iza tih lažnih oglasa stoje muškarci, ali ne mora značiti da je to tako.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh