ZAGREB - Jel bio tko?

Ja neznam pristum od Aleks, ali one "faveluse" koje sam ja posjetio imale su sve izvrstan pristup. Niti jedna nije bila bezobrazna ili bahata, niti me speglala.

Ja uvijek kazem: kak se ponasas, tak ti se vrati...
Bio prekjučer kod Aleks (predstavila se kao Kristina). Lijep stan u novijoj zgradi Remetinečki Gaj. Čisti ručnici, tuširanje i ona te gola čeka u spavaćoj sobi. Ja volim mršavije cure pa mi je bilo super. Dobro pušenje i onda reverse cow, pa doggy pa opet reverese cow, pa na kraju ručni završetak. Pola sata 100. Meni bilo odlično, tako sam je fino nabijao, baš sam se zguštao. Čista i uredna. Otići ću opet.
 
Bio prekjučer kod Aleks (predstavila se kao Kristina). Lijep stan u novijoj zgradi Remetinečki Gaj. Čisti ručnici, tuširanje i ona te gola čeka u spavaćoj sobi. Ja volim mršavije cure pa mi je bilo super. Dobro pušenje i onda reverse cow, pa doggy pa opet reverese cow, pa na kraju ručni završetak. Pola sata 100. Meni bilo odlično, tako sam je fino nabijao, baš sam se zguštao. Čista i uredna. Otići ću opet.
Prije se jebala za 500kn, sad skocila na 100€. Jbg, inflacija.
 
Nije to tako strašno, točno u okviru inflacije. Prije je bila fer 500/700, tako da bi i sad bilo Ok da je 100/150 što je njena realna cijena. I to samo na mladost je iskreno kost je i koža, strah me da joj se kosti ne raspu po krevetu
Prestara je da vrijedi 200€ za pola sata, pogotovo za nase trziste. Ali dobro, ponuda je katastrofalno losa, pa mogu pumpat cijene. Da je barem 10 takvih poput Aleks u Zagrebu, cijene bi bile nize.
 

Jel itko ima potvrdu da je ovo stvarna cura?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh