ZAGREB - Jel bio tko?

Novo iskustvo-bio danas,Priscila-new in zagreb-zgodna jako ali cura je hladna skroz na kraju sam odustao jer ju ne smiješ nigdje dotaknuti sve je problem,od 200e vratila mi 150 jer sam Reko za šta ja tebi dajem 200e,katastrofa,ljepota je prokletstvo,na kraju me primila žena sa onog oglasa masaže i sredila me za 10min,i zahvalan sam joj šta me primila,ženska nije nešto posebna u tijelu ali jako simpatična,evo broj ako koga zanima+385917239978,to je to,manje više nedjeljom nikad više u lov
 
preksinoć sam bio,ugodna ženska,stan uredan,ona također,obrijana,ne štopa vrijeme,doček u samostojećima i korzetu,lijepe grudi,malo punija ali ne debela,malo trbušćića,lijepa guza,ima je gdje treba,surađuje i uglavnom sve dozvoljava,ljubi se tko voli i svidi joj se,otprilike 50 godina,ženska zaista drži do sebe,preporučujem,pola sata 70 eura,apartman je u Nehajskoj ali mijenja lokacije jer je jednodnevni najam
Koji je broj?
 
Par godina sam u ovom sportu i još uvijek ne mogu doći k sebi zbog tog kako je teško platit da jebeš u ovom gradu, pa naravno i u cijeloj državi. Ovdje je to sport za bogate koji mogu dati 200 euromarki za EGE djevojke. Mislim da jedino to i valja. Neke bolje s oglasnika isti dan dobiju 50+ tisuća pregleda na objavljeni oglas i sigurno popune termine za iduća dva tjedna. Nikad mi se nije javila Plavokosa 25, Vatrena plavuša, ili bilo koja sa dobrim slikama koje su provjereno njihove. Najbolje nam istrpit većinu godine i otić na odmor u prave jebačke države, dakle sve osim eks-ju prčija. Tamo se izjebite ko bikovi i napunite bateriju. Tako nešto rade i Amerikanci s godišnjim odmorima u Tajland i di već. Za nas prostitucija ko da i ne postoji.
Javi se privat pa ti dogovorim plavokosu25
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh