ZAGREB - Jel bio tko?

Tako sam i mislio da je prevara,pokrenuo sam i temu ali je bila brzo obrisana. Ostaje mi jedino EGE.
Par eura, ništa strašno. Nekada je prostitucija bila poštena, a danas ni tu više nema poštenja. Sve u kurcu, nekakvi bonovi, virtualne nepostojeće žene, umjetna inteligencija. Sve bi bilo drugačije da se prostitucija legalizira, otvore se paušalni obrti i da novac ide u proračun. Kako je krenulo još će sve ovo doći na razinu politike, a izgleda da su i prostitutke počele lagati kao i političari. Nekada su to bile poštene i transparentne žene, ali internet je sve razjebao. Čak i na oglasniku ne znaš koja je prava, a koja nije. Sve je to tehnologija razjebala i sve treba vratiti na početne postavke.
 
U petak bio kod :


1h -220e, uzivo izgleda puno bolje nego na slikama...

Ljubi se, oral bez (odlican jedan od boljih), nekoliko poza izmjenili, voli se nabijati... izmedju rundi masaža, sve u svemu preporuka...
 
Ljudi,sta je s Lucijom imam broj bio sam vise puta a odjednom ne mogu je dobit? Jel aktivna zna li tko sta? Hvala
 
Pozdrav svima.novi sam ovdje i u potrazi sam za dobro i kvalitetnom damom.lova nije problem koliko kvaliteta.hvala svima na savjetima i preporukama
 
Točno ta. Cura je zbilja dobra.
Jedino kaj je zadnji puta kad sam bio imala neki taman ruž i kosu ofarbanu u neku boji koja mi se nije svidljela. Prije nije bila takva, ali zadnji puta je.

Dat ću ti jedan savjet. Budi dobaj prema curi i popapaj joj mica-macu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh