ZAGREB - Jel bio tko?


Prof. Dr. prostitutio
Najbolje potrosenih 90 € ikad, prelijepa, odlicno tijelo, ugodna i ljubazna, cudesan BJ sa, rijetko mi je bio toliko tvrd, gruba jebacina, iako mi nije bila prva akcija taj dan. Davljenje i griženje međusobno a Nnakon svega i maženje. Preporuke svima naravno iako ju je jako tesko dobiti.

Miramarska postaje centar za prostote, ona ruskinja maserka je samo par haustora dalje
Evo nam ga , još netko otkrio Sofiju . Sve stoji sto si napisao . Sad bu navala , maka se vise nikom ne bu javila 😂

BDW , Ruskinja je losa .
 
Evo nam ga , još netko otkrio Sofiju . Sve stoji sto si napisao . Sad bu navala , maka se vise nikom ne bu javila 😂

BDW , Ruskinja je losa .
A koja je ovo?

Isto je susjeda, ali je nemoguce dogovoriti, isto kao i Jedinstvenu. Jedinstvenu 10 dana zovem i ne mogu ju dobiti. Prije 10 dana ili vise sam ju dobio kroz dan i dogovorio za popodne i vise ju ne bi dobio da sam Brad Pitt
 
A koja je ovo?

Isto je susjeda, ali je nemoguce dogovoriti, isto kao i Jedinstvenu. Jedinstvenu 10 dana zovem i ne mogu ju dobiti. Prije 10 dana ili vise sam ju dobio kroz dan i dogovorio za popodne i vise ju ne bi dobio da sam Brad Pitt
Ova Sofija nema veze s Jedinstvenom . Jedinstvenu sam dobio prvi put oko 10:30 pod pauzom , a drugi put bez problema ,vjerojatno je spremila broj . Cura ne radi stalno, odradi 2-3 i ode u šetnju .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh