ZAGREB - Jel bio tko?

https://www.oglasnik.hr/osobni-konta...-oglas-5271275
Masaže u urednom i sredjenom prostoru. Laganija, jača sa kvalitetnim uljem. Kod ugodne i zgodne maserke. Hig na nivou
0917288430
Jedan od najgorih oglasa šta sam imao priliku probati a imao sam promašaja . Ne profionalna cura ne drži se dogovora izrazito bahata i bezobrazna. Moja preporuka za izbjegavati
I meni bilo bez veze kod nje. Nema B2B nego samo rucno i ne da se dirati. I non stop melje neke gluposti. Imao si moju recenziju u temi masaze
 
Ne znam kako pri tantra masaži, nauljeni i goli, a uz to i totalno napaljen, suzdržati se od toga da joj ga ne uvališ!!!! To je kao da držiš sladoled u ruci, on se topi a ti ga ne smiješ lizati. I to još u trajanju od 2 sata. Dajte najte....
Upravo to. Jos kao pri tantra seksu nebi trebao svrsiti, jer to traje satima, de, eksplodirala bi mi jaja u tih par sati
 
Pa jel si mlađi od 40, ne želi mlađe.
To su gluposti!!!Stvar je u tome da ženska ima dovoljno posla i ne treba joj deset klijenata dnevno,vec odradi par stalnih ljudi i dovoljno joj je…Nije ko na traci u dućanu.

Objavi oglas kad radi,da bi stalnim klijentima dala do znanja kako je aktivna,ne šalje poruke klijentima(diskrecija)

Osobno kad sam bio prvi put,dogovorio sam da cu doci za sat vremena,zvao ju kad sam stigao na adresu,javila se odmah i nije bilo nikakvog šetanja sa njene strane,odmah je dala pravi kat i broj stana…
Stvar je u tome,da ce primiti nekog novog tek kad ima prostora za to,to je i sama rekla…
Tak da,treba imati i malo sreće kad se zove…
 
Moja ti je preporuka ova.
Ja sam komplet dobio za 70€
Sve sa kondomom, i fotke su njene ili jako slično izgleda. Plavuša u ranim 20-im. Zgodna u faci. Pušenje ostednje a u seksu je možeš nabijati, lijepo stenje
Uredan prostor, Borovje
Kako je s plaćanjem? Unaprijed ili prilikom susreta?
 
Neki info??


 
Pokušale i mene sjebati. Lokacija Ulica Ivana Došena 44, Špansko. Uđes u stan na prvi kat mala vitka i deblja čekaju u stanu. Dogovoriš kaj hoćeš i mala vitka uzme pare. Pa onda kao ne znam gdje ćemo imamo gore na četvrtom katu jos jedan stan. Mala vitka izađe i pošalje poruku da dođem na četvrti kat. Rekoh ovoj deblji da mi vrati novce i da nezajebava. Kaže ona meni da novce vise nema, morali su predati za stanarinu i kaj ja znam. Ukratko da završim priču, opalio debeli 2/3 šamarčine i evo male tanke nazad sa parama! Bagra ciganska!
Lajkam ovaj pristup. Meni je, prije više od 20 godina jedna, nije Ciganka, na prevaru, uzela 200 kuna uz pomoć svog makroa. Tj. ja sam se htio okrenuti kad sam ju vidio, ali je onda izašao makro, potpuno me iznenadio agresivnim nastupom i doslovce me je pritisnuo uz zid i oteo 200.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh