ZAGREB - Jel bio tko?

Jel bio netko kod Jane?
Ja bio kod nje ženska ima sigurno 20 kila viška možda i više pa ako ti ne smeta onda ok. usluga 0 jer se ne može pomaknit od kila koje ima samo legne na leđa u misionarku i to je to prije misionarske ga puši ali nije joj pušenje nešto doživio sam i bolja pušenja. Sex sa kondomom a pušenje koliko se sječam bez. Ne znam koja joj je tarifa jer sam bio davno kod nje ima sigurno 2, 3 godine
 
Ljudi dragi, pokušavam zvati ovaj broj, mob isključen, imate li vi sličnih problema i jel je neko bio kod dotične, može i u PM malo da razmijenimo iskustva
+385977503489
 
Ja bio kod nje ženska ima sigurno 20 kila viška možda i više pa ako ti ne smeta onda ok. usluga 0 jer se ne može pomaknit od kila koje ima samo legne na leđa u misionarku i to je to prije misionarske ga puši ali nije joj pušenje nešto doživio sam i bolja pušenja. Sex sa kondomom a pušenje koliko se sječam bez. Ne znam koja joj je tarifa jer sam bio davno kod nje ima sigurno 2, 3 godine
Potpisujem, samo sve radi sa gumom. Sexy spika diraj mi macu, sva sam vlazna 😀. Sise za poigrat se, ostalo bezveze. Prije nekih god dana 400/30min na Krugama. Jbg, morao sam probat zbog sisurina 😋
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh