ZAGREB - Jel bio tko?

Jel netko bio sa ovima?




 
Jel bik netko nedavno kod Zgodne nove Ive?
Ja sam bio pred 2 god. Zgodna, sportski građena, male cice, vrhunski oral i dobro miješa u svim pozama.... Nije se dala lizat ni anal... Sad mi na fotkama izgleda malo da se zbuckala, jel zna tko nest vise kaj sve radi sad. Moze i u inbox. tnx
dobila je skembicu, usluga još uvijek dobra
 
Imam razlicita iskustva. Meni je bilo odlicno. Uredna, tusirali se skupa, nije bila pijana, mada je rekla da voli popit. i bas smo se dobro podruzili, red jebanja red smijanja.
Prema recenziji, dotična naplaćuje karanje bez kondoma 20€. Ajde da to naplaćuje dodatnih 200€, pa da ju bez kondoma kara svaka 20. budala, ali za dodatnih 20€ vjerujem da ju je svaki intelektualac agrarnog tipa karao bez kondoma.

Razumijem da je tu i tamo koji triper cijena koja se plaća za redovno treniranje ovoga sporta, ali ta cura je s ovakvim stavom i cjenikom javni WC, da ne kažem Toi Toi. Bi li ti osobno trljao svojim kurcem pisoar u Toi Toi-ju na Karlovačkim danima piva tamo negdje oko 3 ujutro?
 
Pozdrav dečki. Ima li tko od vas preporuku za Zagreb? Zanima me domaća, mlada i zgodna cura. Ako netko od vas zna neku takvu curu i da je ona ok, neka mi pošalje poruku u pretinac.
 
Jel bik netko nedavno kod Zgodne nove Ive?
Ja sam bio pred 2 god. Zgodna, sportski građena, male cice, vrhunski oral i dobro miješa u svim pozama.... Nije se dala lizat ni anal... Sad mi na fotkama izgleda malo da se zbuckala, jel zna tko nest vise kaj sve radi sad. Moze i u inbox. tnx
Kod nje sam mislio ići, sjećam se da su ju hvalili, ali ju je navodno teško dobiti na telefon.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh