ZAGREB - Jel bio tko?

Od toliko komentara vec sam se pogubio nekoliko puta. Koju god da kontaktiram svaka trazi uplatnicu, bon, aircash ili tome slicno sto znaci velika vjerojatnost da se pare bace u vjetar....jel moze netko postavit oglase nekih koje uzimaju iskljucivo na ruke bez ovih prevara i da su max do 40 godina? Hvala unaprijed.
 
Od toliko komentara vec sam se pogubio nekoliko puta. Koju god da kontaktiram svaka trazi uplatnicu, bon, aircash ili tome slicno sto znaci velika vjerojatnost da se pare bace u vjetar....jel moze netko postavit oglase nekih koje uzimaju iskljucivo na ruke bez ovih prevara i da su max do 40 godina? Hvala unaprijed.
 
Od toliko komentara vec sam se pogubio nekoliko puta. Koju god da kontaktiram svaka trazi uplatnicu, bon, aircash ili tome slicno sto znaci velika vjerojatnost da se pare bace u vjetar....jel moze netko postavit oglase nekih koje uzimaju iskljucivo na ruke bez ovih prevara i da su max do 40 godina? Hvala unaprijed.
Evo ti…I nemoj vise biti dosadan,malo prolistaj forum…

1.
2.
3.
4.

Neda mi se vise stavljati,dosta ti je ovo…
 
Evo ti…I nemoj vise biti dosadan,malo prolistaj forum…

1.
2.
3.
4.

Neda mi se vise stavljati,dosta ti je ovo…
Hvala! :)
 
Ova ne traži bonove već 100 eura za pola sata.

 
Jel ima netko možda neki kontakt od maserke Tai, radila je do pred par mjeseci u salonu u žumberačkoj, crvenokosa lijepog osmijeha. Može u inbox
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh