ZAGREB - Jel bio tko?

Zgodna u licu,uska dole.Ne pozuruje,dobro pusi,sex moze u bilo kojoj pozi.Pusi bez kondoma.Parking odma ispred zgrade.Jedna od rijetkih s PO kod koje cu oci vise od jednom.Imals malo trbuscih kad sam bio,a sad je navodno mrsavija i ugradila je silikone.
Znaci zenska je odlicna u akciji i ne pozuruje
 
Jel bi tko kod ove?
 
Bio sam s dotičnom i cura je stvarno top jako lijepa i tijelo fenomenalno. Slike vjerovatno njezine. Rekao sam da se dogovorimo, jer kada sam je vidio do masaže mi nije bilo. Prostor jako uredan, tuš prije i poslije, sex pola sata - sve sa kondomom 120 eur. Jako lijepo iskustvo, lokacija kod hotela sta masaza i sex 120 e?
 
Jesam. Ako voliš prljavi GFE onda ju zgrabi (jer ju ima malo). Meni sjela, i dobro se razumijemo.

Fino se ljubi, dobro puši i ako ju dobro poližeš može ti se lako desiti da squirta.

Yes dečki! Imamo pravu squirtašicu u ponudi. Voli se stvarno jebati i prije budete vi kapitulirali nego ona. Nezasitljiva je. ;-)

Dirty talk, masturbacija, 50 shades of grey... Kaj god hoćeš, Ana zna. Ako ima povjerenje u tebe moguće su i naprednije igrice.

Prima u usta i GUTA!!!

A uz tu nimfinanost je po meni super čovjek, i lijepo se da s njom porazgovarati. Ana nije samo za izprazniti jaja. Voli opušteno i bez žurbe u dogovorenim vremenskim granicama.

Šteta je 130€/satu šta nije malo. Ali dobijete kvalitativmo visoku uslugu jedne cure koja se sa srcem jebe i ako nisi zmazani kramp, možes dobit vatromet u krevetu.

Kaj se mene tiće jaako daleko gore na ljestvici...
 

Jesam. Ako voliš prljavi GFE onda ju zgrabi (jer ju ima malo). Meni sjela, i dobro se razumijemo.

Fino se ljubi, dobro puši i ako ju dobro poližeš može ti se lako desiti da squirta.

Yes dečki! Imamo pravu squirtašicu u ponudi. Voli se stvarno jebati i prije budete vi kapitulirali nego ona. Nezasitljiva je. ;-)

Dirty talk, masturbacija, 50 shades of grey... Kaj god hoćeš, Ana zna. Ako ima povjerenje u tebe moguće su i naprednije igrice.

Prima u usta i GUTA!!!

A uz tu nimfinanost je po meni super čovjek, i lijepo se da s njom porazgovarati. Ana nije samo za izprazniti jaja. Voli opušteno i bez žurbe u dogovorenim vremenskim granicama.

Šteta je 130€/satu šta nije malo. Ali dobijete kvalitativmo visoku uslugu jedne cure koja se sa srcem jebe i ako nisi zmazani kramp, možes dobit vatromet u krevetu.

Kaj se mene tiće jaako daleko gore na ljestvici...
Potvrđujem sve navedeno.. Meni super ženska.
 
Jesam. Ako voliš prljavi GFE onda ju zgrabi (jer ju ima malo). Meni sjela, i dobro se razumijemo.

Fino se ljubi, dobro puši i ako ju dobro poližeš može ti se lako desiti da squirta.

Yes dečki! Imamo pravu squirtašicu u ponudi. Voli se stvarno jebati i prije budete vi kapitulirali nego ona. Nezasitljiva je. ;-)

Dirty talk, masturbacija, 50 shades of grey... Kaj god hoćeš, Ana zna. Ako ima povjerenje u tebe moguće su i naprednije igrice.

Prima u usta i GUTA!!!

A uz tu nimfinanost je po meni super čovjek, i lijepo se da s njom porazgovarati. Ana nije samo za izprazniti jaja. Voli opušteno i bez žurbe u dogovorenim vremenskim granicama.

Šteta je 130€/satu šta nije malo. Ali dobijete kvalitativmo visoku uslugu jedne cure koja se sa srcem jebe i ako nisi zmazani kramp, možes dobit vatromet u krevetu.

Kaj se mene tiće jaako daleko gore na ljestvici...
Zvuči predobro da bi bilo istinito 🙂
Ima i pola h, ili se ne isplati ispod 1h s njom...?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh