ZAGREB - Jel bio tko?

Za to ti je najjača Silvia…
Bilo je prije 400-700…
Ne znam kak je sad…

I Leona je ok,kaj se toga tiče…mislim da nema aktivan oglas trenutno…
Bio sam kod silvie i leone i barem meni nemoze napraviti duboko grlo pa ako ima netko da zna koju da radi pravi facefuck molio bi da mi pošalje poruku
 
Za to ti je najjača Silvia…
Bilo je prije 400-700…
Ne znam kak je sad…

I Leona je ok,kaj se toga tiče…mislim da nema aktivan oglas trenutno…
Bio sam kod Silvije. 100€ i sve već napisano. Bio sveukupno dosta dulje. Ne poźuruje i voli opušteno. Spikica prije, jako dobra usluga u stilu "prljavi GFE" i spikica poslije. Uźiva i voli pružiti uźitak. Super value for money!

Ponudi pićem i veseli se, kada je muškarac pristojan i obrazovan.

Ako mušterija pošteno i uljudno joj pristupi onda boije vatromet u krevetu. Nas dvoje smo definitivno kliknuli.
 
Bio sam kod Silvije. 100€ i sve već napisano. Bio sveukupno dosta dulje. Ne poźuruje i voli opušteno. Spikica prije, jako dobra usluga u stilu "prljavi GFE" i spikica poslije. Uźiva i voli pružiti uźitak. Super value for money!

Ponudi pićem i veseli se, kada je muškarac pristojan i obrazovan.

Ako mušterija pošteno i uljudno joj pristupi onda boije vatromet u krevetu. Nas dvoje smo definitivno kliknuli.
Obrazovanje je i osnovna skola. Znaci ako nemas faks ona te ne voli?
 
Hvala,
znam tu sliku, ali upisao sam "Masaža" kak je uobičajeno pisalo, i nije pokazalo njezin oglas...., cura je meni super u svakom pogledu....ali neće finale u usta, pa idem kod onih koje to rade....ipak ponekad poželim visoku vitku i normalnu curu......

Svaki put kad bi se dogovorili došao bi do lokacije a njoj mobitel isključen.

Jednom sam zvao sa drugog broja. Dogovorio opet sve, ali ovaj put nisam otišao već sam ju zvao za 20 minuta iako je dogovor bio da se nadjemo za pola sata. Isključila telefon.
Barem 10ak puta u različitim danima i u različito vrijeme poslije tog sam ju tako zvao i dogovarao termine iako nisam dolazio. Svaki put bi se uredno javila, sve definirala i dogovorila i za 10ak minuta gasila telefon.
Teški kompleksi ili slučaj za psihijatriju
 
Bok, dolazim poslom sljedeći tjedan iz Zadra. Pa ako mi možete preporučiti neka milfača 40+, 50+ godina da dobro izgleda i da u licu nije gabor . Unaprijed hvala
 
Ako netko može pomoći s linkom ili imenom, pa da znam kako da tražim.. nisam našao aktivan oglas na PO 🤔
IMG_20230216_130907.jpg
 

Iskustva netko?
Bio sam s dotičnom i cura je stvarno top jako lijepa i tijelo fenomenalno. Slike vjerovatno njezine. Rekao sam da se dogovorimo, jer kada sam je vidio do masaže mi nije bilo. Prostor jako uredan, tuš prije i poslije, sex pola sata - sve sa kondomom 120 eur. Jako lijepo iskustvo, lokacija kod hotela internacional.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh