ZAGREB - Jel bio tko?

Pozdrav, ko je ozbiljan neka pise ostavicu dole Viber broj koji ce biti par dana aktivan; Devojka 19 godina izuzetno dobrog izgleda, u Brčkom i okolina oko Nove Godine par dana gore-dole, u svom stanu za druzenje. Nikakvi Xbonovi, nikakve UNAPRED uplate, dopune, nista od tog smeća. Samo konkretno i jasno kad se vidimo. Iskljucivo ocekujem dobro situirane muskarce, ko je navikao na jeftino ili ne zna da se ponasa nek zaobidje.
+38765980775 - Pisati iskljicivo na Viber, bez nepotrebnog trosenja icijeg vremena.
 
Pozdrav, ko je ozbiljan neka pise ostavicu dole Viber broj koji ce biti par dana aktivan; Devojka 19 godina izuzetno dobrog izgleda, u Brčkom i okolina oko Nove Godine par dana gore-dole, u svom stanu za druzenje. Nikakvi Xbonovi, nikakve UNAPRED uplate, dopune, nista od tog smeća. Samo konkretno i jasno kad se vidimo. Iskljucivo ocekujem dobro situirane muskarce, ko je navikao na jeftino ili ne zna da se ponasa nek zaobidje.
+38765980775 - Pisati iskljicivo na Viber, bez nepotrebnog trosenja icijeg vremena.
 
Pozdrav, ko je ozbiljan neka pise ostavicu dole Viber broj koji ce biti par dana aktivan; Devojka 19 godina izuzetno dobrog izgleda, u Brčkom i okolina oko Nove Godine par dana gore-dole, u svom stanu za druzenje. Nikakvi Xbonovi, nikakve UNAPRED uplate, dopune, nista od tog smeća. Samo konkretno i jasno kad se vidimo. Iskljucivo ocekujem dobro situirane muskarce, ko je navikao na jeftino ili ne zna da se ponasa nek zaobidje.
+38765980775 - Pisati iskljicivo na Viber, bez nepotrebnog trosenja icijeg vremena.
1.Fulao/la si temu,ovo je tema Zagreb a ne Bosna…
2.Zabranjeno je reklamiranje i samo promocija…(čitaj pravila foruma)
3.Po tekstu koji je napisan,sumnjam da ovo pise neka 19-godišnjakinja…
4.Čitaj br.2. ponovo…pimpovima je zabranjena samopromocija…
 
Jesi li siguran, da ne gubim vrijeme?
Jer mi je poslala cijene na whatsapp, bez spominjanja bonova ili nekakvih plaćanja unaprijed.
Traži te to kad si blizu nje već ili?
Da. Ka sam se jednom provozo

zvao sam i bas je ugodna i normalna u razgovoru, 1h 100 europskih... jel netko možd bio? Ako nije u petak pisem receznciju.
Za 100€ 10 sati prave masaža, a ne trackanje bez sexa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh