ZAGREB - Jel bio tko?

Kakva je karakterno? Razmisljam je i sam zvati iako je 300 malo strmo za nju izgledom, ali ta kratka kosa mi je top.
I mene je zbog kose privukla, a vjeruj uživo djeluje ljepše u faci samo rodila je pa ima strije po trbuhu i male ispuhane sisice ...tokom akcije je stvarno aktivna prvi put nam je bilo top, ali karakterno ima neke ultrafeminističke stavove zato valjda i diže cijenu iznad ostalih stoga nije baš za ponavljanje.
 
I mene je zbog kose privukla, a vjeruj uživo djeluje ljepše u faci samo rodila je pa ima strije po trbuhu i male ispuhane sisice ...tokom akcije je stvarno aktivna prvi put nam je bilo top, ali karakterno ima neke ultrafeminističke stavove zato valjda i diže cijenu iznad ostalih stoga nije baš za ponavljanje.
Mozes ti biti meni i Miss Svijeta po izgledu, ali ak ti je karakteran odbojan...
 
A mislim zabavna je i za razgovor, ali ne popušta želi da je častiš i tak ima neke nerealne vizije svoje.
A 300€ nije joj dovoljno??? Jebao sam u Irskoj zenske za 200€, a tamo je minimalac 2017 bio kakvih 1700€, dok je tu bio kakvih 400€. Nemoj me jebat, zenske zele europske pare od nas, a standard je nikakav. U Austriji se takve zenske jebu za 100€, jos ima nekih u koje mozes cak svrsavat bez kondoma za 100€!!!
 
Prekopao sam dosta toga na forumu nadajuci se dobit neku perspektivu i mogu zakljucit da je gotovo pa nemoguce nac dobro iskustvo kod nas. Evidentno je da se one prave cure s kojima bi se u tom slucaju vidao redovito skrivaju ipak. Oglasnik je uzasan 99% slucajeva, a znam da kod nas ima super cura... Pitanje je kako onda nac onu jednu/dvije top cure s kojima si zadovoljan, a da pritom ne placas iznose koji su pretjerani...
 
kao prvo, pohvale na manualnom trudu prekopavanja ovog sajta
a kao drugo, odnosno pokušaj odgovora na tvoje retoričko pitanje - jednu/dvije, a možda čak i tri je u današnje vrijeme nikad lakeš naći. za to ti treba dobar auto (čitaj presveto trojstvo - a, b, m. nikakve tesle i slične prijevare), dobra lova u džepu, kakav takav izgled (pokušaj biti mlađi od cca 35) i prolazna spika. e da i još jedan (pred)uvjet - da nikad nisi čuo, a još manje posjetio ljubavni oglasnik. vrhunske pičke instagrama to sve nanjuše baš kao što pas nanjuši strah
jebote on visi na LJO i pita se gdje naći par vrhunskih pički i to da ne plati...evo sad sam išao do konzuma i dvije jebene male me pitale gdje da nađu nekog jako pametnog mladića. ko ranije spomenutnom psu mi je žao što nisam tvoj post pročitao ranije, odmah bi te preporučio
 
kao prvo, pohvale na manualnom trudu prekopavanja ovog sajta
a kao drugo, odnosno pokušaj odgovora na tvoje retoričko pitanje - jednu/dvije, a možda čak i tri je u današnje vrijeme nikad lakeš naći. za to ti treba dobar auto (čitaj presveto trojstvo - a, b, m. nikakve tesle i slične prijevare), dobra lova u džepu, kakav takav izgled (pokušaj biti mlađi od cca 35) i prolazna spika. e da i još jedan (pred)uvjet - da nikad nisi čuo, a još manje posjetio ljubavni oglasnik. vrhunske pičke instagrama to sve nanjuše baš kao što pas nanjuši strah
jebote on visi na LJO i pita se gdje naći par vrhunskih pički i to da ne plati...evo sad sam išao do konzuma i dvije jebene male me pitale gdje da nađu nekog jako pametnog mladića. ko ranije spomenutnom psu mi je žao što nisam tvoj post pročitao ranije, odmah bi te preporučio
hahaha, cijenim dobar sarkazam. A za nas ozenjene neki savjet? Vozikanje po gradu i pecanje vrhunskih picki ispred konzuma je bio dobar sport prije. Sad bas i ne :)
 
zanima me jl bio tk, nmogu nista nac





Ova prva Svetlana uzima 1200 kn za sat vremena, ko neke Latine. Ne bih i ne budem platio tolke novce na lila milfaru nikako.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh