ZAGREB - Jel bio tko?

Koje su sad to, mozes i u pm, da ovde ne spamujemo.
 
Znaci stari moj, prvi put u zivotu zovem kurvu i cito sam tu malo recenzije zovem par njih kaj je ekipa nhvalila niko se ne javlja. Ko za kurac listam i vidim o nekoj curi recenziju kao dobra je super sve ovo ono, neznam kak se zove zaboravio sam ugl dolazi u tvoj prostor, 800kn cuka, plava 92 godiste, radi u kasinu, nemrem nac oglas jebeni (broj +385958339423). I dode ona na vrijeme ovo ono super sve. Pojavi se na vratima meni vec roleta pala pred ocima. Cura je REALNO al stvarno realno 5/10 plafon 6/10 ma ko god kaj reko. Jesam izbirljiv tip kaj jr da je al stvarno je realno prosjecna cura. I dobro mi zapalimo ppprocamo 10ak min reko aj dobro nije tolko losa. Kaze imam decka radim u kasinu i cijelo vrijeme se onak smije kad zavrsi recenicu tocno vidis da je nasmrkana, al reko jbga kaj je tu je i jos mi je rekla to kasnije. I doro aj mi krenemo, znaci bolje da sam 8 bulji stavio u broj na rulu jebes mi mater. Znaci strasno. Em ga nezna drkat, em ga nezna pusit, em nezna napalit al ni priblizno. I odmah sam ju pito kaj te pali kaze ma klasicno samo njezno. Ja r3ko dobro nema problema, krenem ju prstenjacit malo brze normalno kaj svaku curu pali ona mi kaze daj njeznije. Lizem joj bradavicu kaze njeznije, primim ju za glavu dok mi pusi al dosl sam ju tolko njezno primio za glavu da nemre bit njeznije kaze mi daj njeznije. Znaci malo mi je falilo majke mi da je steram u kurac. Nisam takav tip da volim ono grubo i to al ovo je stvarno ko da sam se s lutkom jebo. I ona krene prvih 5min ja reko doro ajde jel se mozemo bar ljubit jer fkt nema smisla ne dize mi se. I ona kao ne ovo ono al za tebe cu naprabit iznimku. Ni to nije pomoglo nazalost. I sjedne ona na mene ravno 2min meni se spusti. Ona opet mi pokusava pusit i opet u krug i opet krenem spusti mi se. Znaci strasno al stvarno strasno. Jefino kaj me zacudilo kaj joj je pica jako uska makar ne kuzim kak jer je rekla da ima troje djece. Znaci cijelo vrijeme zatvorene oci, cijelo vrijeme ko da zeli sam to obavit i bok. Bas se vidi da joj nije lako da to radi zbog kredita tak mi je i rekla prije, al onda bar reci to odmah u startu a ne me ovak zajebavat. I ja reko usred seksa haha, daj idemo zapalit popricat ovo fkt nema smisla. I kazem joj daj mi reci kaj tebe pali daj da naprabimo to kak se spada prilagodit cu se ja tebi. Ma mene klasicne stvari pale kaze ja reko pa kaj tocno. Ma klasicno. I kaze nije problem u meni ja imam iskustva. I tu mi je fkt bilo vec dosta. reko dobro hvala na svemu i tjt. Tak da evo eto od mene novi sam tu i cisto sumnjam da cu ikad vise ovakvo iskustvo ponovit jer ovo je definitvno bila jedna od losijih odluka u mom zivotu. A za legendu kaj je ovo preporucio zelim mu svu srecu lp.
0958339423, atraktivna ema , slazem se sa komentarom, mala je zgodna,ima dobro tijelo,al je sva prigusena,osjetljiva, tiha, fali joj malo vatre, nije bas ni za ljubljenje,osjeti se da to radi samo zbog frke sa parama,nekad je plesala u klubu, nepase mi to sto moras doci po nju,jos ima neku kratku kosu,bas bezveze, za jednom probati uredu,al za ponovit bas i ne, da se malo potrudi mogla bi biti super, al kakva je ponuda i ona dode kao visa kategorija 🤣🤣
 
Poz ekipa, vidim da svi preferirate pušenje bez kondoma, pa da vas pitam jel se ne bojite da ćete pokupiti nešto ? I sam bi radije bez kondoma Al uvijek imam taj strah da ću neku boleštinu pokupiti
 
E pa ekipa, vidim da ste napravili takav cirkus da je žena povukla oglas. Nemam razlog ništa lagati ni iskrivljavati stvari. Poslao sam joj e-mail, pitao sam je koji su njeni uvjeti. Ženska uredno odgovorila koja je cijena, kako nema prostor, ako je druženje u hotelu i ako ga ona plaća onda je 1400 a ako ja organiziram prostor onda je 1000. A to da traži novac unaprijed o tome nije bilo govora. U drugom mailu dogovorili se oko detalja, OWO, sex sa, i naglasila je da nema govora o požurivanju i gledanju na sat. Nikakve komplikacije, našli se, družili se, bez žurbe, bez presinga, sve 5. I definitivno ću gledati da ponovimo druženje.
Moze kontakt od navedene
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh