ZAGREB - Jel bio tko?

C/p od Mange

Stela 27
_______________________________________________________________________
www.oglasnik.hr

Horny Blondie27

Dodi da se mazimo neces pozaliti ! Slike moje Sise cista petica Dobra guza 170 cm 69 kg Moj prostor Na skrivene…
www.oglasnik.hr


Opis: Super cura, radi u stanu ali radi i outcall. Meni je izgled i usluga odlična.
Cijena: 1/2h 600
Mob: 097/6466387
A sta sve spada u tu uslugu sta se dobije sve
 
bok ekipa,

da li je ovo nešto novo u ponudi ili mogu negdje već ponać recenziju?


Hvala puno!
 
Jako loše, loše. Bespotreban gubitak vremena i kolačića. Dosta fizički oronula i depresivna osoba. Djeluje nezdravo u svakom pogledu. Ima navodno barem 1001. problem u životu, od kojih barem 100 nabroji u prvih 10 min. Inače tih 10 min ulazi u vrijeme koje potajno prati. Prostor rupa, nema čistih ručnika, nema sapuna, nema ni vješalice za odjeću. Nisam nikad vidio gore sise, ne znam što se desilo, kao da ju je napala velika bijela psina i ostavila nepojedenu...Do dubokog grla ni D, a ni G. To je sve u svemu tako loše iskustvo da mi je bilo full smiješno koliko je loše, ono, nešto nezamislivo...misliš da to postoji samo u filmovima. Ako baš morate otići, ponesite domestos, ručnike, kupite neko toplo pecivo i cvijeće da joj uljepšate dan, ali nemojte jebati.
Pa kad si je uspio dobiti i koliko si platio.....nudi li bez kondoma i anal ?
 
Jako loše, loše. Bespotreban gubitak vremena i kolačića. Dosta fizički oronula i depresivna osoba. Djeluje nezdravo u svakom pogledu. Ima navodno barem 1001. problem u životu, od kojih barem 100 nabroji u prvih 10 min. Inače tih 10 min ulazi u vrijeme koje potajno prati. Prostor rupa, nema čistih ručnika, nema sapuna, nema ni vješalice za odjeću. Nisam nikad vidio gore sise, ne znam što se desilo, kao da ju je napala velika bijela psina i ostavila nepojedenu...Do dubokog grla ni D, a ni G. To je sve u svemu tako loše iskustvo da mi je bilo full smiješno koliko je loše, ono, nešto nezamislivo...misliš da to postoji samo u filmovima. Ako baš morate otići, ponesite domestos, ručnike, kupite neko toplo pecivo i cvijeće da joj uljepšate dan, ali nemojte jebati.
posjeti dermatologa za desetak dana
 
Jako loše, loše. Bespotreban gubitak vremena i kolačića. Dosta fizički oronula i depresivna osoba. Djeluje nezdravo u svakom pogledu. Ima navodno barem 1001. problem u životu, od kojih barem 100 nabroji u prvih 10 min. Inače tih 10 min ulazi u vrijeme koje potajno prati. Prostor rupa, nema čistih ručnika, nema sapuna, nema ni vješalice za odjeću. Nisam nikad vidio gore sise, ne znam što se desilo, kao da ju je napala velika bijela psina i ostavila nepojedenu...Do dubokog grla ni D, a ni G. To je sve u svemu tako loše iskustvo da mi je bilo full smiješno koliko je loše, ono, nešto nezamislivo...misliš da to postoji samo u filmovima. Ako baš morate otići, ponesite domestos, ručnike, kupite neko toplo pecivo i cvijeće da joj uljepšate dan, ali nemojte jebati.
Nasmijao si me do suza😂
 
jel bio tko s onom malom crnom ninom nikolinom iz bjelovara oglas iala na smokvi sa brojem mobitela sad vidio oglas i na city of love sa slikama izgleda jebeno dobro...
nema prostor jedino to problem malo
 
a ne izgleda mi kao romkinja rekla mi da može i u troje s njom i njenim dečkom i radi sve kondom netreba kaže ako hoću da si kupim i uzmem kondome
kaže da se testira redovito...
jesi ti bio s njom baš?
 
Daj link od oglasa...
a ne izgleda mi kao romkinja rekla mi da može i u troje s njom i njenim dečkom i radi sve kondom netreba kaže ako hoću da si kupim i uzmem kondome
kaže da se testira redovito...
jesi ti bio s njom baš?
Da vio sam s njom, i da mala je romkinja, ciganica kak vec hoces, samo prije tri mjeseca je bila solo i ja sam ju za 500kn, tad je pocinjala valjda a sad vidim da je ko na traci, svidjaju joj se pare, kurva se dobro jebe zvali se pusi guta al velim upitno je sto ju svi sad pune
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh