ZAGREB - Jel bio tko?

Mene bi trebala preporuka neka jer sutra sam u zg u hotelu pa neka koja dolazi u hotel a da je normalna ne stara baba i da ne pozuruje da je ugodna atmosfera
 
Ima ali pola brojeva se ne koristi vise od starih tema ili je oglas istekao a vecina je njihov prostor meni treba za hotel jer sam na putu za zagreb dns ako moze pomoc hvala
 
Mene bi trebala preporuka neka jer sutra sam u zg u hotelu pa neka koja dolazi u hotel a da je normalna ne stara baba i da ne pozuruje da je ugodna atmosfera
Iskaj na ege neku strankinju, pa si nju zemi će imaš peneza. Zakaj nebi štel ici pri curi. Meni je još bolje kad ima prostor jeftinije je jer joj ne plaćam taksi
 
Luka Poštar je napisao..........

Da, znam je od prije...sada je kod Kvatrića....prostor loš....podrum....kupaona u zajedničkom hodniku....higijena ?? ?........ prednost je što možeš sve dogovoriti....sve radi mehanički....ali poslušno....i ako tražiš guta....ja sam je koristio u svom prostoru...istuširao je...pa je tada bilo bolje....
---------------------------------------------------------------------
Ja sam sa njom bio zadovoljan naravno ne u njenim prostorima
jebe se u sve rupe, guta sve što kuras ispusti.....liže šupak.....
kažu da je narkomanka...ali za koliko njih možeš sigurno reći da nekaj ne uzimaju.
Dakle sve se može dogovoriti, ne ići u njene prostore jer su obično loši,
Trenutno je ne mogu dobiti ni na stare mobitele ni na ovaj u oglasniku.
Zato i pitam ima li tko kontakt.....
Cijena?
 

Ja sam ovu neki dan u autu. Pušenje i seks sa gumicom, ljubi se i možeš ju prstenjaciti i lizati. 800 kn sat s time da ne gleda na vrijeme, bili smo i duže. Pokupio je na Savskoj. Lijepo se sredila. Imala je kratku haljinu i čizmice.
Kakva je u facu,jel zgodna??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh