ZAGREB - Jel bio tko?

Slušaj bijedni crviću da ti nešto kažem pred svima, a ne ko ti crvić šta mi privatne poruke šalješ i vrijeđaš me tamo, tu me vrijeđaj. Da vi više pišete komentare o pičkama, mi bi manje ispitivali i postavljali pitanja, ali za tebe je to očito viša matematika, a i druga stvar, forum ovaj i služi za to da se informiraju ljudi koja je kakva. Ja kad ću ići, ja ću reći, a šta bi ti htio, da odem na silu nešto jebat, samo da ti budeš sretan. Pa jebem cijeli život besplatno, teško je sada krenut uz plaćanje samo tako, znam da ti to ne shvaćaš, jer si očito cijeli život tamo plaćao.
Nisi baš bistar.
 
Aloha ekipica!😜
Nisam bil kod nje ali bi htel ostaviti svoje recenzije od par dama kod kojih sam bil a tu su u vrhu zanimanja...
Idemo po redu:
1) Viki Folnegoviceva
Dobra pusacica kurca i voli ga primati jako i zna biti prilicno kooperativna i normalna(rijetko!) ali ima,po meni,ozbiljnih problema sa dopom i zato je tak suha/anoreksicna(a bogami i izgubljena kad ju zovete pa se pogubi,jadna)
Ak odradi posel,odradi ga dobro ali je junky a to zna biti problem...😜
I uglavnnom i je...:)
2) Tina 'Nazionale'
Potvdjujem sve pohvalne navode od ekipe prije i mogu reci samo-svaka cast!
3) Mazna(Kristina)
Kuja koja je prije radila samo jedan tjedan u mjesecu po 5 dana ali je u zadnje vreme krenula full time(odjebal ju je decko ili?) I trazi 500/750 i izgleda u njuski,po meni najbolje od svih ovdje,ali je cca 155-160cm i cca 40kg i kad ju krenes jebat cvili u svakoj pozi da ju boli sve...
Pusi odlicno a i jebe se tak (ali jako kratko:):))...Uglavnom za njezne jebace...
PS Slike su njene ali nemate mjerilo tak da je malo manja nego mislite...
4) Dea masazerka
Sprektaularno pusenje i stvarno ozbiljna masaza...Cura je totalno ok!
5) Atraktivan crnka 44(malo vise ima ali ok;))
Starija je malo ali izgleda odlicno a bogami odradjuje sve odlicno i nemam nikakvih primjedbi...:)
NASTAVAK SLIJEDI...😜😜
Koja je to Mazna Kristina? Moze neki link?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh