ZAGREB - Jel bio tko?

Kak sad takve razlicitosti,od super do katastrofe,jel ista u pitanju?
Ista je u pitanju , samo sto je prije 10 godina još ličila na nešto . Užasno je propala , uništila se s alkoholom . Slučajno sam naletio , žena nosi periku , kosa joj otpada. U istom je prostoru s onom Slavonkom na Remizi. Ako mi ne vjeruješ , slobodno otidji i vidi sam, a možeš usput zveknuti mladju brinetu 😂
 
Ista je u pitanju , samo sto je prije 10 godina još ličila na nešto . Užasno je propala , uništila se s alkoholom . Slučajno sam naletio , žena nosi periku , kosa joj otpada. U istom je prostoru s onom Slavonkom na Remizi. Ako mi ne vjeruješ , slobodno otidji i vidi sam, a možeš usput zveknuti mladju brinetu 😂
Evo s ovom je u prostoru :

Ta još Lici na nešto , premda isto nije u cvijetu mladosti . Neke srednje 30-te , visoka , masivna žena , nije debela . Ona je na slikama pa koliko uspiješ vidjeti .
 
Ista je u pitanju , samo sto je prije 10 godina još ličila na nešto . Užasno je propala , uništila se s alkoholom . Slučajno sam naletio , žena nosi periku , kosa joj otpada. U istom je prostoru s onom Slavonkom na Remizi. Ako mi ne vjeruješ , slobodno otidji i vidi sam, a možeš usput zveknuti mladju brinetu 😂
Ha ha..super hvala,a koji oglas je od mlade brinete?
 
Evo s ovom je u prostoru :

Ta još Lici na nešto , premda isto nije u cvijetu mladosti . Neke srednje 30-te , visoka , masivna žena , nije debela . Ona je na slikama pa koliko uspiješ vidjeti .
Meni su osobno obje s remize pre bahate i starija i mlada kod mlađe sam bio slavonka da bahata baš jebeno bila prema meni toliko da mi se prvi put desilo da nisam mogao baš baš nikako svršiti i kao imas još toliko i toliko užas Def jedna od najgorih meni osobno kod koje sam bio... a ova starija je izgledala tada sada neznam ok plava kosa vislja zena dobrih sisa baš meni ok pogotovo prije 4 godine a i volim inače tako taj dir i jebeno težak dogovor je bio se sjećam i dođem na kraju u taj neboder popnem se goree a u međuvremenu sam popio pivu dvije točnije dva mala heinkena dok sam čekao gospođu da odradi nekoga prije i ja dodem gore kaže oprosti ja te ne mogu primiti jer si popio alkohol osjetim to i ja joj kažem dok sam čekao popio sam dvije pive i ona meni ne žao mi je drugi put tako da drugoga puta nije bilo niti će biti jer po meni su i slavonka i ona ga izbjegavanje čak slavonka nije toliko ni loša ali je pre bahata i gleda ne na sat nego na minutu.. Pozdrav!
 
ima li itko kakvog iskustva sa doticnom
nemogu naci nikakvu recenziju
Jel bio tko na kraju kod ove Black Goddess?

Ima i novi link

 
Jel ima neka 18-40 da je vitka, fit, da ništa ne visi i da daje oral bez i svršavanje po sisama ili u usta? Nešto tipa tea kruge po izgledu al da da svršavanje na sise usta ili facu
 
Nisu ovdje želje i pozdravi, nazovite otiđite i karajte...😁😁😁
Ok kuzim. Evo da preformuliram za tebe.
Jel ima neka 18-40 da je vitka, fit, da ništa ne visi i da daje oral bez i svršavanje po sisama ili u usta DA JE NAZOVEM DA ODEM I DA JE KARAM? Nešto tipa tea kruge po izgledu al da da svršavanje na sise usta ili facu

Treba mi broj da nazovem
 
Tina siget. Sad je na trešnjevci. Odličan oral nije skupa mislim da je 400/600 komplet 30/60 min onak neloše izgleda sve u svemu dobro nekad je nabrzaka odem mrčit ispraznim jaja i kući dobra koka imaš pun k recenzija za nju
Ma jasne su meni recenzije, ali nikako da u kontakt stupim s njom, zovem i danas ali poziv ne prolazi…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh