ZAGREB - Jel bio tko?

Evo, da podjelim moje iskustvo.

Dogovorim se sa ovom mlađom curom (simpa!) da ću doći u šest sati i da bih htio ostati sat vremena.

Poćinje sa 400kn pola sata a komplet je 800kn sat vremena.

Ja dođem ranije (sa ZET-om), nazovem i kažem da imam termin u šest s kolegicom ,jer mogu ranije doći jer je zima vani (jai se ova starija cura) da ne ćekam na hladnome.

Veli stara da kolegica radi.

Kežem ja da znam i da imam tek u šest termin, jer mogu doći na toplome ćekati.

Veli stara da možem k njoj doći.

Dođem ja, predstavim se i da smo telefonirali, veli opet da kolegica još radi (polako mi se dignuo tlak).

Veli stara da mogu s njom.

Kažem ne hvala, da ću čekati. Gleda me mal kao bijeli miš. U faci niš posebno, na ulici nebi se za njom okrenuo, Pošto je imaka obićne stvari na sebi nemogu procjeniti tjelo.

Ide stara van, nešto se ćuju glasovi.Vratise opet ista igra, da kolegica radi, da mogu s njom.

Ne hvala, ćekat ću (u već malo popizdenom tonu).

Ide stara van, vrati se i kaže da kolegica ima menstruaciju.

Ja popizdim i jasno kažem da je to sranje, da se ne volim bezveze vozikati (od remetinca do Jazobine 120 stanica Bogu iza leđa), jer mi se to nije moglo odmah na telefonu reći i napustim ja tu kuću.

Ja nazovem DeVille (luciferku), dogovorim se njom da dođemu pola osam. Kaže ona da je okej.

Znaćis opet na ZET, relacija Jazobina 120 do španskog sat i pol. Zovem oko sedam i deset kažem da sam uranio malo, jer je slobodna.

Padne luciferka iz svih oblaka, da kako da sam tu, da joj dolazi mušterija u pola osam...

U p.m.!!! Koje je to sranje??? Onda se luciferka još poćela izgovarati i meni baciti krivnju. Na moje rijeći da kako se može dogovoriti s drugim a mi smo dogovorili termin veli samo "A, jebi ga...".

Skoro joj nisam rekao da nek se sama j***.

Na drugom mjestu ću napisati da crna pantera nije toliko pristupaćna kako svi kažu nego da isto otkazuje termine kak njoj paše.
 
Kad si ju vec spomenuo, jel radi silva
Pokušavam ju dobiti već danima, ali telefon je iskljućen.

Zvao sam i Saru, Lanu, Lauru, Tamiu, MarinuDS, Maju, itd., ali je telefon iskjlućen ili zvoni, a nitko se ne javlja.

Jedino sam dobio Viki fit i predobro se proveo. Kada ću imati vremena moram napisati par rijeći o tom dragulju. :love:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh