ZAGREB - Jel bio tko?

Svi hvalite tu viki cura 20kg nije mi jasno uopce haha
Kad odeš i kad se sa njom provedeš sat vremena bit će ti jasno što čini razliku između uobičajene usluge i jako dobre usluge. Da je uopće ne uspoređujem sa onima koje ne zavrjeđuju komentar.
I kao što je Dady Dado napisao obje Viki su za zagrebačke prilike više nego OK (premda sam ja kod crne bio kad joj očito nije bio dan).
 
Kad si bio kod Viki?
Danas. I kako old&ugly kaže, bila je po meni izvrsna usluga! Ja sam svršio prije nje. Svaka druga cura bi me bacila sa sebe i poćela se oblaćiti.

Ne Viky. Kaže, da još nismo gotovi, uzme vibrator, naulji ga, zgrabi moju ruku i gurne alat i skoro moju ruku u prijateljicu. Izvine se ćak, da će mi slomiti prste, jer je tako uska.

Kraj priće: Viki svrši ljubivši me iz druge dimenzije.

Još pitanja...?
 
Danas. I kako old&ugly kaže, bila je po meni izvrsna usluga! Ja sam svršio prije nje. Svaka druga cura bi me bacila sa sebe i poćela se oblaćiti.

Ne Viky. Kaže, da još nismo gotovi, uzme vibrator, naulji ga, zgrabi moju ruku i gurne alat i skoro moju ruku u prijateljicu. Izvine se ćak, da će mi slomiti prste, jer je tako uska.

Kraj priće: Viki svrši ljubivši me iz druge dimenzije.

Još pitanja...?
Pozdrav,ja sam bio kod viki prije god dana,isto jako zadovoljan,jel to jos njezin broj na oglasu?
 
Danas. I kako old&ugly kaže, bila je po meni izvrsna usluga! Ja sam svršio prije nje. Svaka druga cura bi me bacila sa sebe i poćela se oblaćiti.

Ne Viky. Kaže, da još nismo gotovi, uzme vibrator, naulji ga, zgrabi moju ruku i gurne alat i skoro moju ruku u prijateljicu. Izvine se ćak, da će mi slomiti prste, jer je tako uska.

Kraj priće: Viki svrši ljubivši me iz druge dimenzije.

Još pitanja...?
Zasto lazes da si bio kod nje kada nije u ZG-u?🤔😂
 
Danas. I kako old&ugly kaže, bila je po meni izvrsna usluga! Ja sam svršio prije nje. Svaka druga cura bi me bacila sa sebe i poćela se oblaćiti.

Ne Viky. Kaže, da još nismo gotovi, uzme vibrator, naulji ga, zgrabi moju ruku i gurne alat i skoro moju ruku u prijateljicu. Izvine se ćak, da će mi slomiti prste, jer je tako uska.

Kraj priće: Viki svrši ljubivši me iz druge dimenzije.

Još pitanja...?
Ja sam bio prije nekih 10-ak dana i bas hjedoh napisati da se ful pokvarila jer je bila sva nadrkana. Netko ju je maltretirao pa joj netko nije platio pa rekoh necu je kuditi. Ali bila je bas losa. Prije silikona mi je bila super, a zadnja 2-3 puta tak-tak.
Valjda sam bas potrefio
 
Ja sam bio prije nekih 10-ak dana i bas hjedoh napisati da se ful pokvarila jer je bila sva nadrkana. Netko ju je maltretirao pa joj netko nije platio pa rekoh necu je kuditi. Ali bila je bas losa. Prije silikona mi je bila super, a zadnja 2-3 puta tak-tak.
Valjda sam bas potrefio

Ja sam bio prije nekih 10-ak dana i bas hjedoh napisati da se ful pokvarila jer je bila sva nadrkana. Netko ju je maltretirao pa joj netko nije platio pa rekoh necu je kuditi. Ali bila je bas losa. Prije silikona mi je bila super, a zadnja 2-3 puta tak-tak.
Valjda sam bas potrefio
Ajmo to gledati na jedan drugi način.
Svi imamo nekad loš dan, a od njih uvijek očekujemo čudo i to za 100 eura?? Nikad ne idem k njoj na pol sata, kad je nervozna, a zna biti, treba bar 10 ako je minuta da se opusti i onda je sve ok. Što se tiče kvalitete usluge prije i nakon silikona po meni nema razlike. I da koliko ja znam nije u HR 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh